Začněte myslet na zimu již v létě

RWE 1

Autor:

Většina z nás by si raději užívala bezstarostné léto, než přemýšlela a řešila, jak v zimě ušetřit za stále dražší energie. Nyní se však o vše důležité můžete postarat z pohodlí své zahrady nebo chalupy.

Pokud chcete změnit např. dodavatele elektřiny, a ušetřit tak až několik tisíc korun, nemusíte běhat po pobočkách dodavatelů a řešit složité papírování. Některé společnosti totiž poskytují zákazníkům dokonalý komfort a přicházejí s on-line řešeními, díky kterým je změna až neskutečně jednoduchá.

RWE 3
Mezi takové inovátory patří např. skupina RWE, která nabízí zákazníkům aplikaci RWE ONLINE SERVIS, jež umožňuje nepřetržitou správu účtů za energie (24 hodin denně 7 dnů v týdnu) a nyní nově také možnost uzavřít smlouvu o dodávkách elektřiny od RWE během pár minut přímo na webu.

Navíc všichni zákazníci, kteří začnou využívat RWE ONLINE SERVIS, získají slevový voucher v hodnotě 350 Kč na lázeňské a wellness pobyty od Spa.cz a zúčastní se soutěže o hodnotné ceny od firmy Apple více informací získáte na os.rwe.cz. Na změně dodavatele tak s RWE může každý vydělat hned několikrát.

Komentáře

Načítám komentáře...