Natíráme lazurovacím krémem

Lazurovacíí laky Holzschutz-Creme 1

Autor:

Lazurovací krém je vhodný především pro nátěry dřevěných venkovních dílců, jako jsou např. ploty, střešní podhledy, zahradní nábytek, pergoly, přístřešky pro auta apod., které získají brilantní lazurový vzhled.

V unikátním přípravku se spojují všechny přednosti různých typů lazur. Mezi výhody patří velmi snadná aplikace a zpracování nevyžadující odborné znalosti, dokonalá samorozlévací schopnost, neskapavost, a tím zajištění důkladného proniknutí do dřeva. Zatímco mnohé lazury musíme nanášet až ve třech vrstvách, použitím Holzschutz-Creme můžeme v ideálním případě zajistit kompletní ochranu dřeva jediným nátěrem!

Holzschutz-Creme již obsahuje látky chránící dřevo proti zamodrání, řasám, vlhkosti a působení UV záření. Přípravek se neodlupuje, netrhá a nepotřebuje přebroušení. Nanášíme jej běžným štětcem na lazury. Přesvědčte se sami o všech výhodách lazurovacího krému Holzschutz-Creme.

A nebojte se. Při natírání třeba dřevěných podhledů nebo zahradního nábytku určitě nepokapete novou dlažbu kolem chaty, chalupy nebo domu. Krém vážně nestéká!

Jak s lazurovacím krémem pracovat:

1. Příprava
Podklad musí být čistý, zbavený mastnost, starých krycích nátěrů nebo silnovrstvých lazur apod. Dřevo by nemělo být příliš vlhké.

Autor:

2. Štětec
K nanášení lazurovacího krému použijeme klasický lazurovací štětec.

Autor:

3. Nanášení
Hlavní výhodou lazurovacího krému Holzschutz-Creme je snadná zpracovatelnost. Nemusíme natírat po letech dřeva, pouze nanášíme dostatečnou vrstvu krému třeba křížem krážem, tak jak vidíte na dalším obrázku.

Autor:

4. Samorozliv
Necháme působit asi 30 minut a lazura se rozlije a rovnoměrně vstřebá do dřeva.

Autor:

5. Výsledek
Perfektní ochrana dřeva je hotová. Aplikuje se pouze jeden nátěr, jen na silně zatížené plochy UV zářením a klimatickými vlivy se doporučují nátěry dva.

Autor:


Více informací a seznam prodejen najdete na www.remmers.cz

Komentáře

Načítám komentáře...