TRENDY PODLAHOVÝCH KRYTIN

U koberců letos nepřevládá žádný výrazný trend v barevnosti ani dezénu. Nejvíce se prosazují koberce v neutrálních tlumených a jakoby zastřených tónech, nejčastěji béžových či šedých. Koberce pro letošní rok se nevyznačují ani nápadnými bordurami nebo medailony, přednost se dává kobercům s volným středem a občasnými...

U koberců letos nepřevládá žádný výrazný trend v barevnosti ani dezénu. Nejvíce se prosazují koberce v neutrálních tlumených a jakoby zastřených tónech, nejčastěji béžových či šedých. Koberce pro letošní rok se nevyznačují ani nápadnými bordurami nebo medailony, přednost se dává kobercům s volným středem a občasnými bordurami etnického motivu.

U vinylových a gumových podlah se současné trendy v designu nesou ve znamení imitace různých kovů a skla.

Přírodní dřevěné podlahy se stávají stále oblíbenější. U těchto podlah se pro letošní rok stalo trendem dřevo tmavého odstínu, dřevo listnatých stromů, jako je třešeň nebo ořech.

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Interiéry
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte dobrou firmu na návrh a realizaci interiéru?

Zadejte si poptávku v kategoriích: návrhy a realizace interiérů,podlahy.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Studie - Interier bytu v Brně-Lesné, Knihovny s masivní policí ve výklenku, Rekonstrukce bytového jádra a kuchyně.