ŽIDLE A STŮL PRO DOMÁCÍ PRACOVNU

ŽIDLE A STŮL PRO DOMÁCÍ PRACOVNU

O tom jak a kde si zařídit nejlépe pracovnu či pracovní kout jsem si již povídali. Ale protože každou pracovnu tvoří stůl a židle, povíme si dnes něco málo o židlích a stolech vhodných do pracoven.tůlbr/> V případě, že máme k dispozici pouze stůl v základní velikosti a nedostatek místa na umístění počítače, dokoupíme...

O tom jak a kde si zařídit nejlépe pracovnu či pracovní kout jsem si již povídali. Ale protože každou pracovnu tvoří stůl a židle, povíme si dnes něco málo o židlích a stolech vhodných do pracoven.

Stůl

V případě, že máme k dispozici pouze stůl v základní velikosti a nedostatek místa na umístění počítače, dokoupíme ke stolu ještě jeden samostatný stolek nebo ještě lépe stojan na kolečkách, s kterým můžeme libovolně manipulovat. Jako další řešení můžeme zvolit i rohový prvek, který je běžně k dostání. V každém případě bychom však při umisťování monitoru na jakýkoli nosič měli dbát na to, abychom na monitor koukali pěkně zpříma – nevzhlíželi či na něj nekoukali ze shora.

Součástí některých stolů bývají i praktické otvory či kanály na vedení kabeláže.

Židle

Vybíráme-li židli pro pracovní místo, které bude využívat více osob, pak bychom měli zvolit takovou, která umožňuje nastavení libovolné výšky, nejlépe pak s tzv. synchronní mechanikou.

Komentáře

Načítám komentáře...