Domácí bar

Domácí bar

Občas přijde vhod místo, kde bychom se v klidu a pohodě posadili, dali si skleničku dobrého pití a jen tak prohodili pár slov s přáteli. Asi jste si hned vybavili několik oblíbených hospůdek s pohodlnými židličkami, barem s pípou a obsluhou... Ovšem nemusí zůstat jen u těchto představ. Podobnou atmosféru si můžete...

Občas přijde vhod místo, kde bychom se v klidu a pohodě posadili, dali si skleničku dobrého pití a jen tak prohodili pár slov s přáteli. Asi jste si hned vybavili několik oblíbených hospůdek s pohodlnými židličkami, barem s pípou a obsluhou... Ovšem nemusí zůstat jen u těchto představ. Podobnou atmosféru si můžete vytvořit i doma.


Umístění

Důležité je, aby bar měl dostatečně velký úložný prostor, a to nejen na láhve, ale i na skleničky (nezapomeňte, že každý druh drinku má svůj typ skleničky), karafy, cigarety, doutníky a ostatní věci, které by v baru neměly chybět.

Osvětlení
Svou úlohu hraje také osvětlení (často halogenová svítidla), které nasvědčuje vybavení a pracovní plochu. Zabudovaná zrcadla splňují nejen funkci estetickou, ale opticky zvětšují celý prostor.

Pohodlné sezení

Když už jste se rozhodli pro domácí bar a víte, jaký typ, kam ho umístit a čím ho vybavit, nezbývá než popřát vám hezké a příjemné oslavy, zkrátka připít na zdraví.

-bra-

Komentáře

Načítám komentáře...