Centrální vysavače = bezprašný způsob vysávání

Centrální vysavače = bezprašný způsob vysávání

Úklid je nepříliš oblíbená činnost, kterou musíme absolvovat pokud si chceme udržet doma čistotu. Co se dá dělat, když je to třeba, tak je to třeba. A tak Vyzbrojeni nejrůznějšími přípravky a s hadrem v ruce se pravidelně vrháme do boje proti nečistotě. Vysavačem se pak snažíme celý úklid dovést k dokonalosti a pokud...

Úklid je nepříliš oblíbená činnost, kterou musíme absolvovat pokud si chceme udržet doma čistotu. Co se dá dělat, když je to třeba, tak je to třeba. A tak Vyzbrojeni nejrůznějšími přípravky a s hadrem v ruce se pravidelně vrháme do boje proti nečistotě. Vysavačem se pak snažíme celý úklid dovést k dokonalosti a pokud možno bez rozvíření prachu. Ale je to vůbec možné?

Možné to je a především tehdy je-li naším pomocníkem centrální vysavač, který zaručuje bezprašný způsob vysávání díky svému principu vyfukování vzduchu mimo objekt. Při vysávání jsou nejprve veškeré nečistoty nasáty a pak rozvodem přivedeny do vzdáleného agregátu (umístěného např. v garáži, ve sklepě a u bytů např. v šatní skříni, na toaletě či ve skříňce kuchyňské linky). Po přefiltrování je vzduch v konečné fázi vyfouknut mimo objekt, aniž by v uklízené místnosti došlo ke zvíření byť elementárního množství prachu.

Tento způsob vysávání, a to i podle slov odborníků, patří k nejúčinnějším nástrojům pro likvidaci i těch nejmenších alergenů a roztočů.

Ani se moc nenadřeme
Všechny typy centrálních vysavačů se mohou dále pochlubit i velmi jednoduchou manipulací, takže se při úklidu ani moc nenadřeme. Pro spuštění postačí jen zasunout do zásuvky ve stěně lehkou devítimetrovou hadici a můžeme vysávat. Navíc centrální vysavače pracují tiše, náš úklid tedy nebude ani nikoho rušit.

Jedna třešinka na závěr
Vedle dnes již běžných agregátů na suché sání nabízí HUSKY, jako jediná firma na českém trhu, agregáty i pro přímé sání vody. Tyto agregáty umožňují perfektně vyčistit veškeré hladké plochy v domácnosti – dlažby, korek, lina atd. Poradí si i při likvidaci drobných vodních nehod, při úklidu ploch v okolí vany a bazénů nebo při vysávání nečistot ze sifonů, výlevek apod.

Navíc bohaté příslušenství centrálních vysavačů v podobě klepačů koberců, hadic s ovládáním v rukojeti, automatických lopatek ovládaných nohou a napojených přímo na trubní rozvod centrálního vysavače, možnosti napojení šamponovacího stroje nebo speciálních nástavců pro kartáčování domácích zvířat pak z centrálního vysavače dělají pomocníka, s kterým je radost uklízet.

Úklidu zdar.

Komentáře

Načítám komentáře...