Každá skříň je originál

Každá skříň je originál

Nezbytností komfortního bydlení je dostatek volného prostoru. Jedním z adekvátních řešení jsou vestavěné skříně s posuvnými dveřmi (tohoto tématu jsme se již dotkli v článku I SKŘÍŇ MÁ SVŮJ INTERIÉR). Tento moderní a univerzální doplněk v každém bytě či domě pojme ohromné množství věcí a zabírá mnohem menší plochu než...

Nezbytností komfortního bydlení je dostatek volného prostoru. Jedním z adekvátních řešení jsou vestavěné skříně s posuvnými dveřmi (tohoto tématu jsme se již dotkli v článku I SKŘÍŇ MÁ SVŮJ INTERIÉR). Tento moderní a univerzální doplněk v každém bytě či domě pojme ohromné množství věcí a zabírá mnohem menší plochu než skříně stojící samostatně. Jednou z Firem, která přináší na trh nepřeberné množství tohoto sortimentu, a to ve čtyřech systémech – Standard, Classic, Exclusive a Komfort, je firma Indech. Kování, rámy a kolejnice těchto skříní jsou dováženy z Kanady od firmy DSH – s více než 30 letou tradicí - a je na ně poskytována 5-ti letá záruka. Posuvný systém šetří prostor, který obvykle zůstává „hluchý“ díky manipulaci s klasickými dveřmi otáčejícími se v pantech.

V bytech a rodinných domcích se vestavěné systémy uplatní prakticky ve všech prostorách od šaten, předsíní až po ložnice a obývací pokoje. Nejedná se však pouze o doplněk do domácností, vestavěné skříně jsou velmi estetickým a funkčním řešením i pro veřejné prostory např. hotely, obchody a kanceláře.

Mezi největší výhody spadá využití maximálního možného prostoru od podlahy až ke stropu. Dalším kladem je množství variant a kombinací jakostní laminované dřevotřísky s typy kování, možností otevírání dveří, policového systému a řady módních doplňků (výsuvné tyče, sklopné věšáky, zásuvky, vyjímatelné koše na prádlo a obuv, rohové věšáky a další). Velmi esteticky působí dveře s výplní z jiných materiálů např.: tvrzené sklo, lamely a nyní i horkou novinkou - proplétanou výplní z přírodního dřeva. Potřebujete-li opticky zvětšit prostor oceníte variantu zrcadlové výplně. Zrcadlo je podlepeno bezpečnostní fólii, tudíž zpevněno a chráněno před rozbitím. Skříň tak perfektně doplňuje interiér nebo působí jako samostatný estetický element. Zákazník si sám určuje velikost, účel, typ a barvu skříně, proto nejsou nikdy dvě skříně naprosto totožné. Praktické se jeví i využití veškerých výklenkům nebo dokonce skosených stropů. S výstavbou lze tedy uvažovat bez problémů u podkrovních místností nebo půdních nadstaveb.

Komentáře

Načítám komentáře...