U valentýnského stolu

U valentýnského stolu

Rozhodli jste se dnes oslavit sv. Valentýna u pěkně prostřeného stolu prohýbající ho se pod spoustou těch nejvybranějších lahůdek? Pokud ano, pak k navození té správné nálady určitě přispěje květina - stolní aranžmá, které si můžete připravit i vy. Pro inspiraci Nechat inspirovat se můžete třeba stolním aranžmá...

Rozhodli jste se dnes oslavit sv. Valentýna u pěkně prostřeného stolu prohýbající ho se pod spoustou těch nejvybranějších lahůdek? Pokud ano, pak k navození té správné nálady určitě přispěje květina - stolní aranžmá, které si můžete připravit i vy.

Pro inspiraci
Nechat inspirovat se můžete třeba stolním aranžmá zobrazeném na obrázku. Základ tohoto aranžmá tvoří: červené a žluté tulipány Monte Carlo, kapradí Umbrella, Tillandsii a mech. Dále samozřejmě podlouhlá miska a vpichovací pěna.

Aranžmá vytvoříte následovně:
Nejprve do vpichovací pěny umístíte skupinky tulipánů, poté celý povrch pěny zakryjete mechem a Tillandsií. Celé aranžmá pak dotvoříte listy, o jemnou kombinaci barev se postará kapradí Umbrella. Aranžmá je možné oživit přidáním doplňkového materiálu, k této příležitosti bude nejlépe zvolit předměty ve tvaru srdce.

Vznikne tak aranžmá, které bude působit díky kombinaci červených a žlutých tulipánů hravě a jemně a určitě prostřenému stolu dodá na výrazu a slavnostnější náladě.

Další zajímavé tipy

-Holandská květinářská kancelář-

Komentáře

Načítám komentáře...