Valentýnské hrátky v bytě

Valentýnské hrátky v bytě

14. únor, který je již zítra, je pro některé den jako každý jiný, ale pro mnohé, kteří se naučili oslavovat sv. Valentýna, je to...

14. únor, který je již zítra, je pro některé den jako každý jiný, ale pro mnohé, kteří se naučili oslavovat sv. Valentýna, je to den zamilovaných, kdy chtějí své blízké osobě udělat radost a otevřít své srdce. Nejčastějším způsobem našeho projevu je květina, která za nás řekne vše a bezpochyby potěší. Pokud je ale květina darovaná s vtipem a netradičně, potěší tím víc. Pojďme si tedy trochu hrát…

Valentýnská kytice nemusí být pouze součástí romantické večeře. Svátek všech zamilovaných trvá celý den, tak proč toho nevyužít a nepřipravit té, které patří vaše srdce, Valentýna plného květinových překvapení?

Začít můžete hned ráno. Překvapte svoji lásku něžnými, svěže zbarvenými květy gerber, kterými ji můžete doslova zasypat ve chvíli, kdy se teprve pomalu probírá ze sna. Nebo vtipně schovejte květinu na místo, o němž víte, že k němu budou po ránu směřovat její kroky, třeba mezi ručníky v koupelně.


K ránu patří i snídaně. Jídlo, které za normálních okolností v rychlosti odbýváme, můžeme zpestřit květinovou výzdobou, a učinit tak z něj nevšední zážitek. Skvěle vyniknou opět květy gerber naaranžované mezi jahodami, které miluje tolik, že klidně projdete celé město, jen aby z nich mohla mít radost i v únoru.

Originálně můžete pojmout i květinovou výzdobu bytu. K Valentýnu zcela jistě patří červená barva, ale byla by škoda nevyužít i barvy jiné. Svěží menší kytice ze světlounce zelených růží nápaditě zkombinovaných s kalinou překvapí svojí čistou elegancí, a s rafinovanou jemností naznačuje, že Valentýn zdaleka ještě není u konce a někde čekají další překvapení.

V únoru se stále ještě stmívá poměrně brzy a nadcházející valentýnská noc přichází s příslibem romanticky stráveného večera. Přichází ta pravá chvíle, kdy nejlépe zapůsobí něco klasického, ale zároveň šokujícího. Jako například velká kytice temně rudých růží, která vždy naprosto ohromí. Překvapení z růží může být o to silnější, jestliže je darujete například v aranžmá ve tvaru srdce.

I takový může být den sv. Valentýna: hravý, barevný, plný překvapení, něžný a vášnivý zároveň. Vše nakonec záleží jen na vás, avšak aby květinová překvapení byla opravdu působivá, nesmíte zapomenout na jedinou věc – hrát si, a vyjádřit tak svou lásku.

-td-
Foto: Holandská květinářská kancelář

Komentáře

Načítám komentáře...