Podzimní inspirace: Sezení u okna

Posezení u okna 20

Autor:

V každém domě i bytě bychom si měli vybudovat místo, kde můžeme v klidu relaxovat. Ukážeme vám, že se pro odpočinek může hodit i prostor u většího okna.

Podzim nechte za oknem

Před několika dny oficiálně skončilo léto a podzim už o sobě dává vědět. A co může být lepší, než se v tomto ročním období zabalit do deky, sednout si k topení u velkého okna, dívat se do krajiny, číst knihu a popíjet čaj.

Abychom vás trochu naladili na tu správnou podzimní notu, připravili jsme pro vás galerii několika povedených relaxačních koutků u oken určených pro odpočinek.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Co by v relaxačním koutku u okna nemělo chybět

Posezení u okna 11
Zařízení místa pro odpočinek se řídí zcela individuálními požadavky. Zkrátka – každý z nás má rád něco jiného, takže možností, jak by mohl takový relaxační koutek vypadat, je neskutečně mnoho. V každém případě je dobré zvolit méně výrazné, spíše teplé barvy.

Hodit by se vám mohla také lampa s možností regulace intenzity světla. Velmi často se do blízkosti odpočinkového prostoru u okna umísťuje také knihovna. Na prvním místě by mělo zůstat pohodlí, takže si nezapomeňte vybrat měkké polštáře a příjemnou deku.

Komentáře

Načítám komentáře...