Inspirace ze Skandinávie: 30 moderních ložnic

Skandinávská ložnice 26

Autor:

Dnes jsme si pro vás připravili trochu inspirace na obměnu staré ložnice. Pokud toužíte po něčem moderním, na první pohled příjemném a dobře sladěném, pak se nebojte po nápadech poohlédnout i v zahraničí. Například skandinávský design má hodně co nabídnout!

Obecně by se dalo říci, že skandinávská linie interiérového designu je velmi oblíbená díky své jednoduchosti a eleganci. Mezi její nezaměnitelné znaky patří převaha bílé barvy, prosvětlené prostory, elegantní doplňky a přírodní materiály.

Tato kombinace je skandinávským „kouzelným elixírem“ pro vytvoření interiéru, v němž se báječně odpočívá. Skandinávský styl se pro zařízení moderní a pohodlné ložnice zkrátka hodí.

ČTĚTE TAKÉ:

Bílou barvu vyvažují sofistikované doplňky

Skandinávská ložnice 3
Vzhledem k jasné dominanci bílé barvy (a to pro nás i docela nezvykle také na podlahové krytině) ve skandinávském stylu jsou pro interiéry zařízené v tomto duchu velmi podstatnou otázkou doplňky. Aby totiž převážně bílý pokoj nepůsobil sterilně a neosobně, bez barevných dekorací se neobejde.

Vytříbená hra s barvami

Skandinávská ložnice 4
Severské země jsou v tomto ohledu skutečnými mistry, od nichž se můžeme učit – barevné kombinace jsou nenásilné, ale efektní. Umí si pohrát nejen s klasickými doplňky, ale perfektně ladí i textilie a nástěnné dekorace. Nebojí se ani výraznějších dekorů – především kostek a pruhů – ani nádherných vintage solitérů, které upoutají pozornost. Více inspirace můžete načerpat v naší velké fotogalerii výše.

Komentáře

Načítám komentáře...