Bydlení na míru podle horoskopu

Vlasta.cz

Autor:

Na skvělém novém webu Vlasta.cz se setkávají sebevědomé ženy, které hrají ve svých životech hlavní roli. Jak se taková úloha hraje při zařizování bytu? Zařídíte si ho prostě na míru, přesně podle svých přání, potřeb nebo znamení horoskopu.

Bydlení pro Ryby (20.2 - 20.3.)

Jako citlivá Ryba potřebujete ke svému životu především vodu a vše, co je s ní spojeno. Líbí se vám květinové zahrádky a skalky s jezírky. Často používáte jako okrasné doplňky bytu mušle a další výtvory moře. Neobklopujete se umělou hmotou a kovem: kov je pro vás příliš chladný a umělá hmota zase příliš moderní. Okolo sebe potřebujete materiály, z nichž ucítíte dotyky lidské ruky, proto oceňujete keramiku nebo různé dřevěné dekorace. A nejdůležitější místností v bytě je pro vás samozřejmě koupelna, kde se cítíte sama sebou.

Orientace: Celý váš byt by měl být situován na severovýchod nebo severozápad. V ložnici by mělo být chladněji a během spánku by měla vaše hlava směřovat na západ.

Barvy: Nejvhodnější je bílá, doplněná zelenými a modrými odstíny vody. Naopak černá a šedá vás mohou trochu deprimovat.

Bydlení pro ryby

Bydlení plné kontrastů - Beran (21.3.-20.4.)

K vašemu životu patří neustálý pocit změny. S chutí tedy inovujete interiér a přeskupujete nábytek. Jako výrazný ohnivý živel milujete akčnost a přímost, a tak kolem sebe potřebujete prvky, které tento princip vytvářejí. Dáváte přednost modernímu nábytku, jednoduchým liniím, ostrým hranám, čistým konturám a výrazné barevnosti. Milujete nápadný, až avantgardní design. Zakládáte si na dobrém vkusu a rádi šokujete. Jako vše ve vašem životě, i zařizování pokojů podléhá vaší momentální náladě.

Interiér pro berana

Orientace: Reagujete citlivě na severní stranu, proto byste zde neměla mít ložnici. V případě, že odpočíváte v místnosti orientované na sever, můžete se cítit unaveni.

Barvy: Milujete akčnost a napětí, čemuž odpovídá i záliba v červených, až rudých odstínech a v ostrých kontrastech červené, bílé a černé barvy.

Pohodlné bydlení - Býk (21.4.-20.5.)

Potřebujete pocit naprosté útulnosti a rádi si vychutnáváte pohodlí. Býk je zemské znamení, takže stojíte nohama pevně na zemi. Máte rádi svůj klid a domov. Toužíte po měkkosti a jemnosti, abyste se cítili dokonale spokojeně a uvolněně. Milujete skvělé jídlo a pravděpodobně výborně vaříte. Vaším královstvím a chloubou je tedy především kuchyně, v níž trávíte notnou část svého života. Proto by měla být výrazným středem bytu.

Bydlení pro býka

Orientace: Váš byt by měl směřovat na východ, ke kterému přirozeně svým archetypem inklinujete.

Barvy: Cítíte se dobře v jarně a svěže působícím prostředí. Vašemu naturelu vyhovuje kombinace jasně trávově zelené a žluté barvy medu či jantaru nebo něžných pastelů.

A co doma preferují ostatní znamení?

Blížencům v interiéru prospějí především kombinace tyrkysové nebo zelené a béžové či hnědé barvy s tlumenějšími světlými odstíny. Raci by se pak měli vyhnout křiklavým barvám a upřednostnit barvy pastelové… Vlasta.cz prozradí víc.

Komentáře

Načítám komentáře...