Jak bydlí vaši televizní hrdinové Sheldon, Batman a Přátelé

Seriálové bydlení 7
Přátelé Chander, Joey, Monika, Rachel, Phoebe a Ross berou život s nadhledem a sobě vlastním optimismem.

Autor:

Napadne vás občas při sledování oblíbeného televizního seriálu nebo filmu, zda prostory, v nichž se natáčí často naprosto převážná většina záběrů, mohou skutečně existovat a fungovat pro reálný život? Nebo zda jde jen o kulisy, které by v normálním bytě nebo domě nedávaly dohromady žádný smysluplný celek?

Televizní tvůrci nám málokdy dopřejí přímý vhled do domovů našich televizních hrdinů. Proto to za ně udělala skupinka třech umělců, kteří se rozhodli podívat na seriálové bydlení z pořádného nadhledu. A to doslova. Vytvořili totiž několik půdorysů, které nám pomohou k perfektní orientaci v domovech z nejoblíbenějších amerických seriálů, jako jsou Přátelé, Teorie velkého třesku, Sex ve městě nebo Ženatý se závazky.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Trojice Inaki Aliste Lizarralde, Mike Bennett a Brandi Roberts se ve svých náčrtcích pokusila zachytit i ty nejmenší detaily jednotlivých bytů. Pojďme se na ně podívat zblízka.

Teorie velkého třesku

Seriálové bydlení 4
Oblíbený komediální seriál, který se zabývá tak trochu netradičním životem partičky asociálních vědátorů, jejich sousedky Penny a stovkami situací, do nichž se tyto postavy dostávají.

Seriálové bydlení 3
Byty v americké Pasadeně sice odděluje chodba, ale spolubydlící Sheldon Cooper a Leonard Hofstadter z bytu 4A poměrně často zavítají na návštěvu ke své krásné sousedce Penny do 4B. Na nákresu samozřejmě nechybí ani typický nefunkční výtah.

Přátelé

Seriálové bydlení 7
Přátelé Chander, Joey, Monika, Rachel, Phoebe a Ross berou život s nadhledem a sobě vlastním optimismem.

Seriálové bydlení 8
Dva newyorské byty ze seriálu Přátelé, které sdílí Joey s Chandlerem a Monika s Rachel. V půdorysu jsou krásně vidět všechny ložnice, obě společenské části a kuchyňský stůl, kde se odehrálo mnoho důležitých scén tohoto populárního sitcomu.

Frasier

Seriálové bydlení 6
Frasier

Seriálové bydlení 5
Takto vypadá půdorys luxusního bytu, který patří bohatému psychiatrovi doktoru Cranu Frasierovi, který je hlavní postavou stejnojmenného seriálu.

Ženatý se závazky

Seriálové bydlení 10
Zážitky ze života nepříliš úspěšné rodiny, jejíž hlavou je nezapomenutelný prodavač bot Al Bundy. Jeho manželka Peggy si libuje v nakupování a lenošení a ani Alovi dvě děti nejsou příliš úspěšné.

Seriálové bydlení 9
V tomto menším domě v Chicagu žije dost svérázná rodinka Ala Bundy. Už v něm bylo natočeno 11 sérií.

Sex ve městě

Seriálové bydlení 12
Nezapomenutelná novinářka Carrie Bradshaw a její tři přítelkyně ve středním věku zažívají životní radosti, zábavu i povinnosti a pády. Velmi důležitou součástí jejich životů jsou samozřejmě muži a více či méně komplikované vztahy s nimi.

Seriálové bydlení 11
Právě v tomto průchozím bytě píše Carrie své úspěšné sloupky o sexu, mužích a vztazích obecně. Dominantou bytu je prostorná šatna, bez níž by se Carrie neobešla.

Batman

Seriálové bydlení 2
Trilogie o superhrdinovi se odehrává ve fiktivním městě Gotham City, které po vzoru komikových zápletek terorizují gangsteři, s nimiž se policie nedokáže poradit. Co však nezvládnou američtí strážci zákona, s tím si poradí Batman alias v civilu bohémský milionář Bruce Wayne.

Seriálové bydlení 1
Takhle vypadá plánek sídla, kde bydlel kultovní superhrdina Batman se svým komorním a přítelem Alfrédem.

Komentáře

Načítám komentáře...