20x krásná předsíň

Předsíň
Velkoformátová skříň v předsíni bude působit opticky menší, pokud si ji pořídíte ve světlém barevném odstínu a opatříte atraktivním grafickým motivem Botanicus. Foliované provedení dřevodekor bříza finská je k pořízení u Trachey v ceně od 1820 Kč s DPH za metr čtvereční folie a od 1390 Kč s DPH za metr čtvereční grafiky Overface.

Autor:

Co má taková předsíň mít? Především je to vstup do domu či bytu a dělá první dojem. Takže by měla být krásná. Také by měla mít spoustu odkládacích prostor. Místo na kabáty, boty a drobnosti. Třeba klíče.

Požadavků na předsíň je spousta. O tom, co předsíň potřebuje, víme všichni. Především tu musí být místo na boty. Spoustu bot. Možná víc bot, než si dokážete připustit. Máte jedny boty do práce? Asi ne – máte minimálně dvoje, podle toho, co si zrovna oblečete (a platí to i o mužích). A co boty na sport? A co boty na zahradu? Domácí přezůvky? Když to vynásobíte členy domácnosti, vyjde vám, že těch botu je tu spousta a spousta. Někdo to řeší velkou vestavěnou skříní, někdo botníkem.

A co takové zrcadlo? V předsíni by nemělo chybět, aby se člověk mohl na sebe podívat, než vyjde z domu. Poslední úprava, aby nikde nic nekoukalo, nebyl límec špatně ohnutý apod.

A co kabáty? Ty se hodí dát do skříně. Ale prohrabávat se všemi kabáty ve skříni není také ideální. Takže nějaký ten háček, kam si může kabát pověsit třeba návštěva, ten se také hodí.

A k tomu to místo na drobnosti. Třeba na klíče, abyste je nemuseli hledat po celém domě. Prostě odemknete, odhodíte klíče do poličky nebo do mističky, a když odcházíte, zase je tam najdete.

A nezapomeňte na sedátko – obouvat si boty vsedě je přece jen pohodlnější než vkleče.

Mohlo by vás zajímat

Předsíň, nábytek, botní, věšák

Jde o komunikační uzel, kam zpravidla ústí vchody do dalších místností. Aby vám předsíň mohla dobře sloužit, měla by být ...

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Načítám komentáře...