Nápady na moderní netradiční nábytek

Máte-li plné zuby nábytku z velkovýroben a velkoprodejen, pak se poohlédněte po zajímavých unikátech, které vymýšlejí jak na běžícím pásu světoví designéři. Třeba tyhle poslední kousky jsou famózní.

Moderní nábytek
Zvětšit fotografii

Autor:

Zdroj: Freshome.com

Iron-ic Bookcase

  • Ronda Design

Moduly 72 x 72 cm o hloubce 30 cm z oceli lze k sobě volně spojovat. Jednoduše, efektně. Lze tedy vytvářet malé díly, stejně jako velké celky, u kterých navíc nehrozí zhroucení, protože materiál to prostě vydrží. Navíc je tu další prvek – vlnění čelní strany, které vytváří neopakovatelný efekt.

Moderní nábytek

Zdroj: Freshome.com


Moderní nábytek

Zdroj: Freshome.com

Kam dál

  • Interiéry
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte šikovného podlaháře?

Zadejte si poptávku v kategoriích: <a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/truhlarstvi-a-stolarstvi-56">truhlářství a stolařství</a>,<a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/truhlarstvi-a-stolarstvi-56">truhlářství a stolařství</a>,<a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/truhlarstvi-a-stolarstvi-56">truhlářství a stolařství</a>.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Kuchyňská linka a schodiště, Dřevěný obklad rodinného domu, Návrh a dodávka nábytku do dětského pokoje.

Komentáře

Načítám komentáře...