Nové dřevo v interiéru

Dřevo nebo jeho dekory jsou stále oblíbenější. A tak výrobci neustále nabízejí nové, lepší a dokonalejší výrobky. Jen se podívejte, co úžasného můžete mít na podlahách, nábytku a dveřích.

Dřevo na dveřích a podlahách

Autor:

Vinyl na podlahách nepoznáte

Společnost Quick-Step představila novou kolekci vinylových podlah Livyn s autentickým vzhledem dřeva a kamene. Jmenují se Balance a Ambient.

Dřevo na dveřích a podlahách

Autor:

Kombinují vzhled a dojem pravého dřeva či kamene s praktickými vlastnostmi, které jsou typické pro vinylové podlahy: jsou teplé, voděodolné, trvanlivé a mají schopnost absorbovat zvuk. Unikátní technologie spár zdůrazňuje autentický dojem dřevěné či kamenné podlahy. Zajišťuje totiž, že charakter i barva hlubokých drážek skvěle ladí s designem každého prkna.

Kolekce Balance představuje vinylová prkna v realistickém dřevěném designu. Pro ty, kteří neholdují dřevu, je tu kolekce Ambient, jejíž dlaždice s kamenným či betonovým designem dodají interiéru neotřelý styl.

Trendem je dokonalá nedokonalost

Nedokonalost a autentické řemeslné zpracování jsou hlavními trendy současnosti. Zákazníci dnes chtějí mít ve svém interiéru nedokonalosti, zároveň by interiér měl evokovat dávné časy. Quick-Step reaguje na tuto poptávku dekorem Řemeslná prkna šedá, který z celé kolekce nejvíce odpovídá těmto požadavkům.

Samozřejmě, že v nabídce je i vzhled dokonalých prken, která nemají jediný kaz, jsou bez suků, prostě vypadají čistě a exkluzivně. A kdo nechce mít doma „dřevěnou“ podlahu, ten může sáhnout po kolekci Ambient, která se skládá ze čtyř vzorů: tří odstínů šedého betonu (světlý, teplý a tmavě šedý) a černé břidlice.

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...