Bílé dveře? Saténově bílé, dokonale hladké a s dlouhou životností

Model EBC Vertika sklo od 3060 Kč bez DPH. Foto SEPOS spol. s r.o.
S bílými dveřmi váš interiér rozjasníte a opticky zvětšíte a bez problémů je sladíte s moderním vybavením a dekory dřeva, foto SEPOS spol. s r.o.

Autor:

Chcete být in a zároveň kladete velký důraz na kvalitu? Pořiďte si bílé dveře s povrchovou úpravou EBC. Saténově bílá barva a vysoce kvalitní mechanicky odolný povrch - to je kombinace, která vnese do vašeho interiéru luxus a jednoduché čisté linie. To jsou dveře EBC.

Nadčasová bílá barva odpovídá současným trendům v nábytkářství. Čistě bílé dveře plní úlohu nenápadného prostředníka, který nechává vyniknout atraktivním designovým řešením, a zároveň zajišťuje, aby interiér působil jednotným dojmem. Bílé EBC dveře si navíc udržují svou kvalitu i po letech každodenního užívání.

Dveře
Model EBC DOMINANT SKLO, cena od 4120 Kč bez DPH, foto SEPOS spol. s r.o.
Kolekce dveří EBC se vyznačuje vysoce odolným bílým lakovaným povrchem, který je vytvrzený unikátní EBC technologií. EBC technologie vytvrzování pomocí elektronového paprsku, která byla původně vyvinuta pro automobilový a letecký průmysl, zaručuje perfektní povrch ze čtyř vrstev vodou ředitelných akrylátových laků. „Dveře jsou povrchově upraveny lesklým bílým lakem (EBC White Lion), povrch dveří je bez pórů a textury, vzhled je saténově bílý,“ doplňuje Jan Veselý, obchodní ředitel firmy SEPOS, předního prodejce dveří a zárubní s celorepublikovou sítí prodejen. Viditelné hrany dveří jsou opatřeny barevně odpovídající polypropylenovou fólií a spoj na hraně je dokonale krytý vrchním nátěrem tak, že zde není patrný efekt tmavého spoje, který bývá běžný u bílých dveří.

Dveře
Model EBC VERTIKA SKLO od 3060 Kč bez DPH, foto SEPOS spol. s r.o.

Autor:

Dokonale hladký povrch je vysoce odolný proti poškrábání a vyblednutí. Nedojde k poškození povrchu dveří jakýmkoli tupým předmětem, například klíči nebo prstýnkem. „Na odolnost povrchu EBC poskytujeme prodlouženou pětiletou záruku, kterou garantujeme za předpokladu dodržení pravidel obsažených v dokumentu Užívání a údržba EBC dveří,“ doplňuje Veselý. Údržba dveří je přitom velmi snadná. Běžná znečištění nebo například i stopy fixy se lehce odstraní setřením.

Kolekce dveří EBC splňuje také vysoké ekologické nároky. Při procesu lakování nejsou používána rozpouštědla ani jiné chemikálie. „Navíc je produkt certifikován FSC A PEFC certifikátem, který zákazníkovi zaručuje, že výrobek ze dřeva pochází z šetrně obhospodařovaného lesa,“ dodává Veselý.

Komentáře

Načítám komentáře...