Návštěva interiéru: Italské hraní s barvami

Interiér od MARGstudio
Zvětšit fotografii
Foto: Sara Magni

Autor:

Interiéry od italských designérů patří k tomu nejlepšímu na světě. Italský cit pro detail a umění hrátek s tvary a barvami se projevily i v tomto interiéru.

Hrátky s barvami nejsou v italském podání totéž, co v českém. U nás byste se dostali do místnosti vymalované oranžovou barvou i na stropě nebo s natřenými skříněmi modrou barvou, stojícími vedle zelené pohovky.

Byt od MARGstudio však ukazuje, že i když se použije hromada vysoce kontrastních barev, když se použijí s rozumem a jako doplněk, nikoliv jako hlavní motiv, působí to dobře.

Interiér od MARGstudio
Foto: Sara Magni
Podívejme se například na kuchyni. Je tu spojení několika výrazných barevných prvků. Především je to tmavá tapeta s abstraktním vzorem, pak barové židličky v jasné svítivě zelené barvě a také barový pult ve dřevě. Trochu divočina. Jenže když se vše zasadí do bílého celku, je ten důraz na barvu utlumen.

Nebo nahlédněme do koupelen. První je v šedém tónu. Ten vlastně proniká do koupelny z ložnice. Takže má smysl. Má styl a koncepci. Druhá koupelna je strukturou stejná. Má na stěnách jednobarevnou mozaiku, ale ve výrazné fialové barvě.

Interiér od MARGstudio
Foto: Sara Magni
Interiér od MARGstudio
Foto: Sara Magni

Hra barev se pak prolíná celým interiérem. Základní bílá je doplněna výraznými žlutými křesly, obrazy na stěnách nebo jen interiérovými doplňky.

Foto: Sara Magni

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Interiéry
  • Autor:
  • Vydáno:

Může vás zajímat

interiérinteriér inspirace

Doporučujeme

Hledáte šikovného podlaháře?

Zadejte si poptávku v kategoriích: <a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/podlahy-27">podlahy</a>.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Marmoleum Home - Pokládka podlahy a obložení stěny, Dodávka plovoucích dřevěných a laminátových podlah do RD Račice, Položení vinylové podlahy.