Návštěva interiéru: Rekonstrukce vlastního domu

Interiér v Izraeli
Foto: Design2be

Autor:

Naše nová návštěva interiéru vás dnes zavede do Izraele. V domě, kde bydlí designérka Galit Dayan Raviv, byla provedena kompletní rekonstrukce interiérů. Každá zeď, každý detail, vše bylo navrženo právě jí.

O tom, že kovářova kobyla chodí bosa, se každý z nás už několikrát přesvědčil. Ale jsou i výjimky. Třeba Galit Dayan Raviv z Design2be se rozhodla změnit svůj vlastní třípatrový dům a přestavět ho tak, aby co nejvíc vyhovoval jejím potřebám.

Základem bylo vybourání nepotřebných příček a vytvoření nového prostoru. Celý interiér tak nyní spojuje vzdušnost, úplná absence ornamentu a jednoduchost. Tohle je minimalismus zasazený do klasického domu v nejryzejší podobě. Bílá barva dominující nejen obývacímu pokoji, ale většině interiérů. Prolíná se se světlým dřevem a béžovou.

Mohlo by vás zajímat

Výraznou změnou pak je koupelna v pokoji rodičů. Ta se skrývá za stěnou, která je vlastně šatní skříní, a průchod do ní je jedněmi falešnými dveřmi této skříně. Koupelna je potažená šedým nenasákavým benátským štukem se sametovým leskem.

Komentáře

Načítám komentáře...