Selhání na záchodě...

Soukromí na záchodě
Zavírací dveře jsou velmi praktická záležitost. Ale jaký mají smysl, když sice skryjí obličej, ale intimní partie jsou odhalené?

Autor:

Toaleta je z hlediska architektury velmi citlivé místo - vše musí sednout a pasovat zcela přesně, jinak si člověk ani nesedne.

Chyb se dá na záchodech udělat obrovské množství. Podívejte se na fotografie těch nejhorších, jaké se nám podařilo objevit…

Soukromí: Když se nemyslí na to, že většina lidí má na toaletě ráda soukromí, je třeba to zachraňovat na poslední chvíli. Improvizace ale nefunguje.

Soukromí na záchodě

Zavírací dveře jsou velmi praktická záležitost. Ale jaký mají smysl, když sice skryjí obličej, ale intimní partie jsou odhalené?

Soukromí na záchodě

Ďábel je v detailu. I zdánlivá drobnost může použití toalety ne-li úplně znemožnit, tak alespoň velice znepříjemnit. Kde je na této fotografii zakopán pes? Podívejte se na umístění držáku na toaletní papír…

Toaletní papír mimo mísu

Dveře. Když se nasadí špatně jejich panty, je to vždycky problém. Ale v tak malých prostorách, jakými záchody jsou, mohou udělat obrovskou paseku. Tato toaleta je klasickou ukázkou toho, že někdy v takovém případě musí člověk situaci řešit velmi drasticky.

Dveře na záchod

Na záchod zbývá v domácnosti i ve veřejných prostorách jen zbytek dostupného prostoru. Proto se s ním šetří. Jenže když se přežene, dopadá to tragicky. Fotografie z jedné barcelonské restaurace je hezký případ toho, že nahuštěné zařízení je nepoužitelné.

Málo místa

A zase jedny dveře: tentokrát se otevírají na správnou stranu, ale proč jsou průhledné? Toaleta má poskytovat svému uživateli soukromí – je to ostatně jedno z mála míst, kde ho dnes ještě člověk najde.

Průhledné dveře na záchod

Extravagance na záchod nepatří. Majitel této toalety si na ní zřejmě připadá jako na trůnu, ale pro kohokoliv jiného to je dost hrozné.

Toaleta místo trůnu

A nakonec obří průšvih s prostorem. Respektive s jeho nedostatkem: než takovýto záchod, to už je snad opravdu lepším řešením toaleta na chodbě.

Opravdu málo místa...

Foto: Archiv autora

Komentáře

Načítám komentáře...