Odpočívejte v pohodlí svého domova!

Infrasauna Hyundai 4

Autor:

S podzimem přichází i sychravé počasí. Určitě se vám tak v deštivých studených dnech zalíbí myšlenka relaxovat v krásně vyhřáté infrasauně.

Infrasauny jsou ideální pro relaxaci, otužování či k prohřátí před cvičením. Princip infrasauny spočívá v prohřívání těla pomocí přenosu tepla infrazářením. Prohřívá se tak nejen povrch těla, ale teplo proniká i do hloubky tkáně. Můžete zvolit infrasaunu značky Hyundai. Infrasauny Hyundai jsou k dostání v široké škále modelů pro 1 – 3 osoby ve standardní nebo rohové úpravě. Většina modelů infrasaun Hyundai jsou již vybaveny rádiem s CD přehrávačem a MP3 a některé modely mají i venkovní osvětlení nebo vnitřní LED osvětlení s funkcí světelné terapie.

A na co si dát při výběru infrasauny pozor?

Infrasauna Hyundai 3
Důležitý je také materiál, ze kterého jsou infrasauny vyrobeny. Infrasauny Hyundai jsou vyrobeny z exkluzivního saunového dřeva hemlock neboli kanadského jedlovce. Toto dřevo je extrémně stabilní a nekroutí se. Má velmi jemnou strukturu, bez suků a pryskyřice. Jeho další výhodou je imunita proti tvorbě a množení mikroorganismů. Pokud byste si chtěli dopřát opravdu luxusní kousek, zvolte infrasaunu vyrobenou z cedru. Je vhodné zajímat se také o topidla v infrasaunách.

Kvalitní karbonová topidla používaná v infrasaunách Hyundai zajistí, oproti běžněji používaným keramických topidlům, rovnoměrnější rozložení tepla v sauně, energetickou úspornost, větší bezpečnost, rychlost a efektivitu prohřívání organismu.

Infrasauna Hyundai 2
Nyní máme pro vás rovnou dva dárky k infrasauně. Jeden se týká nadstandardní prodloužené záruky. Ke každé infrasauně je nyní záruka 40 měsíců. Druhým dárkem je set dvou luxusních osušek. Značka Hyundai svým výrobkům věří. Na všechny modely infrasaun Hyundai garantuje záruku 40 měsíců. Tuto nadstandardní garanci záruky nabízí Hyundai na základě pečlivého výběru komponentů, precizního dílenského zpracování a důsledné kvalitativní kontroly. Záruka 40 měsíců je vedle technických parametrů dalším důvodem, proč se při koupi infrasauny rozhodnout právě pro značku Hyundai. Prodloužená záruka je poskytnuta na základě bezplatné registrace na www.hyundai-electronics.cz v sekci ZÁRUKA.

Ke každé infrasauně nyní dostanete také set dvou luxusních froté osušek v béžové a černé barvě. Kvalitní zpracování osušek ze stoprocentní bavlny s kontrastním štepováním vám jistě ještě více zpříjemní chvíle v infrasauně.

S infrasaunami Hyundai, jejichž jednotlivé modely nesou jména středomořských letovisek, se budete cítit jako byste byli právě na dovolené.

Více informací o infrasaunách Hyundai získáte na www.hyundai-electronics.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...