Sedm nápadů do nové koupelny

Chtěli bychom dávat víc a víc inspirace pro vaši domácnost. Pojďte se tedy podívat, co nového přináší český trh do koupelen.

Nápady do koupelny

Autor:

Doživotní záruka na vanu

Vany Ravak jsou nejen funkční, ale i krásné. To dokazuje například vana Chrome v rozměrech 70/75 x 150/160/170 cm, nesoucí autorský otisk českého designéra Kryštofa Nosála, který je tvůrcem celého širokého koupelnového konceptu Chrome.

Nápady do koupelny

Autor:

Chcete jiný tvar? Tak co kdybyste se podívali třeba na tradiční, ale stále nejprodávanější vanu Ravak Rosa (titulní foto). Ta v sobě spojuje jak vanu, tak i pohodlný sprchový kout. Pro komfortní koupání lze vanu doplnit podhlavníkem, madlem, hydromasáží či chromoterapií. Vana je navíc asymetrická, takže díky svému umístění nakoso poskytuje větší koupací plochu než jiné vany srovnatelných rozměrů.

Vany Rosa jsou na trhu nabízeny už ve třech modelech, které se liší rozměry (od 95 cm na šířku a od 140 cm na délku podle konkrétního modelu) a liniemi od designérů Achima Storze nebo Kryštofa Nosála.

To hlavní ovšem je, že při pořízení jakékoli vany do konce roku 2014 k ní získáváte i doživotní záruku s garancí opravy nebo výměny kdykoli během vašeho života.

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...