Sedm nápadů do nové koupelny

Chtěli bychom dávat víc a víc inspirace pro vaši domácnost. Pojďte se tedy podívat, co nového přináší český trh do koupelen.

Nápady do koupelny

Autor:

Nenechte vodu téct zbytečně

Chcete snížit účty za vodu? A víte, že zbytečně vypotřebujete až 90 % vody na mytí? Zkuste instalovat moderní perlátory, které stojí pouhých 200 Kč, a uvidíte, že tahle investice se vám vrátí i v jednočlenné rodině už do týdne.

Nápady do koupelny

Autor:

Speciální vložka nazývaná insert je vhodná pro jakoukoliv vodovodní baterii, rázem sníží průtok vody z původních 12 – 15 litrů za minutu až na 1,7 litru za minutu a tím pádem se sníží spotřeba vody o celých 90 %. Nicméně do domácností jsou vhodnější spíše omezovače na 3,8 – 5 litrů vody za minutu, což v běžném provozu znamená úsporu vody o cca 50 – 70 %, ale i to se v celkových nákladech projeví výraznou úsporou.

Čtyřčlenná domácnost, která vodou nešetří, může ročně vypotřebovat vodu při koupání a sprchování za zhruba deset tisíc korun, naopak domácnost s namontovaným perlátorem se při stejné frekvenci mytí dostane na zhruba tři a půl tisíce korun.

Perlátory můžete koupit třeba na www.neoperlcz.cz.

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...