Nové přípravky pro hygienu v kuchyni i koupelně

Nové prací prášky, kapsle do myček, vůně do pokojů i hygienické přípravky na záchod. Prostě věci, které jsou důležité, neustále je kupujeme, ale moc nad nimi nepřemýšlíme. Škoda. Občas se najdou novinky, které za to stojí.

Mycí prostředky
Zvětšit fotografii

Autor:

Zlatá v myčce

Mycí prostředky

Autor:

Somat navázal na úspěch nedávno zavedených Somat gelových kapslí a rozšířil řadu o novou variantu Lemon. Jejich nová receptura dokáže proniknout do zaschlých zbytků jídla, a tak odstraňuje i silné nečistoty. Koncentrovaná gelová receptura navíc rozzáří skleněné nádobí a zajistí mu brilantní lesk. Obal kapsle je rozpustný ve vodě, takže odpadá někdy obtížné rozbalování. Somat GOLD Gel Caps Lemon je v prodeji v balení 36 kapslí za cenu 359 Kč.

Zlatý i gel

Mycí prostředky

Autor:

Nový Somat GOLD gel je jako jediný gel na českém trhu k dispozici ve dvoukomorové lahvi, která umožňuje unikátní kombinaci aktivních enzymů v jedné komoře a zásaditého čističe v druhé. „Rozdělení enzymů a zásaditého čističe do dvou komor má významnou roli pro zvýšení účinku Somat GOLD gelu. Tyto dvě složky mohou nejlépe fungovat pouze, smícháme-li je těsně před mycím cyklem, jinak by v zásaditém prostředí došlo ke zničení enzymů,“ vysvětluje Jana Očadlíková, marketingová manažerka divize Pracích a čisticích prostředků Henkel ČR.

Somat GOLD gel se snadno a rychle rozpouští, začíná tedy účinkovat hned po zapnutí myčky a můžete ho dávkovat dle míry zašpinění vašeho nádobí. Díky gelové konzistenci ho můžete aplikovat i přímo na skvrny silněji zašpiněného nádobí, obdobně, jako postupujete v případě pracích gelů.

Lahve s 600ml náplní zajistí 30 mycích cyklů v myčce nádobí a stojí 179 Kč. Duo-pack 2x600 ml zajistí 60 mycích cyklů v myčce a v obchodech jej koupíte za 359 Kč, zatímco balení se 2x900ml náplněmi zajistí 90 mycích cyklů a pořídíte si ho za 499 Kč.

Zlaté opravdu zlaté

Mycí prostředky

Autor:

Pokud narazíte v obchodě na nějaké nové, opravdu zlaté tablety Somat Gold ve zlatém balení, nelekejte se. Nezávislý test společnosti Tensioconsult vyhodnotil Somat GOLD tablety jako nejúčinnější na českém trhu, a tak se společnost Henkel rozhodla tuto skutečnost podtrhnout zlatou barvou i na obalech výrobku. Zlatou limitovanou edici tablet do myčky Somat GOLD Micro Active zakoupíte v maloobchodním prodeji od srpna do listopadu letošního roku.

Kam dál

  • Koupelny
  • Autor:
  • Vydáno:

Může vás zajímat

koupelnykuchyňkuchyně

Komentáře

Načítám komentáře...