Nové přípravky pro hygienu v kuchyni i koupelně

Nové prací prášky, kapsle do myček, vůně do pokojů i hygienické přípravky na záchod. Prostě věci, které jsou důležité, neustále je kupujeme, ale moc nad nimi nepřemýšlíme. Škoda. Občas se najdou novinky, které za to stojí.

Mycí prostředky

Autor:

Zlatá v myčce

Mycí prostředky

Autor:

Somat navázal na úspěch nedávno zavedených Somat gelových kapslí a rozšířil řadu o novou variantu Lemon. Jejich nová receptura dokáže proniknout do zaschlých zbytků jídla, a tak odstraňuje i silné nečistoty. Koncentrovaná gelová receptura navíc rozzáří skleněné nádobí a zajistí mu brilantní lesk. Obal kapsle je rozpustný ve vodě, takže odpadá někdy obtížné rozbalování. Somat GOLD Gel Caps Lemon je v prodeji v balení 36 kapslí za cenu 359 Kč.

Zlatý i gel

Mycí prostředky

Autor:

Nový Somat GOLD gel je jako jediný gel na českém trhu k dispozici ve dvoukomorové lahvi, která umožňuje unikátní kombinaci aktivních enzymů v jedné komoře a zásaditého čističe v druhé. „Rozdělení enzymů a zásaditého čističe do dvou komor má významnou roli pro zvýšení účinku Somat GOLD gelu. Tyto dvě složky mohou nejlépe fungovat pouze, smícháme-li je těsně před mycím cyklem, jinak by v zásaditém prostředí došlo ke zničení enzymů,“ vysvětluje Jana Očadlíková, marketingová manažerka divize Pracích a čisticích prostředků Henkel ČR.

Somat GOLD gel se snadno a rychle rozpouští, začíná tedy účinkovat hned po zapnutí myčky a můžete ho dávkovat dle míry zašpinění vašeho nádobí. Díky gelové konzistenci ho můžete aplikovat i přímo na skvrny silněji zašpiněného nádobí, obdobně, jako postupujete v případě pracích gelů.

Lahve s 600ml náplní zajistí 30 mycích cyklů v myčce nádobí a stojí 179 Kč. Duo-pack 2x600 ml zajistí 60 mycích cyklů v myčce a v obchodech jej koupíte za 359 Kč, zatímco balení se 2x900ml náplněmi zajistí 90 mycích cyklů a pořídíte si ho za 499 Kč.

Zlaté opravdu zlaté

Mycí prostředky

Autor:

Pokud narazíte v obchodě na nějaké nové, opravdu zlaté tablety Somat Gold ve zlatém balení, nelekejte se. Nezávislý test společnosti Tensioconsult vyhodnotil Somat GOLD tablety jako nejúčinnější na českém trhu, a tak se společnost Henkel rozhodla tuto skutečnost podtrhnout zlatou barvou i na obalech výrobku. Zlatou limitovanou edici tablet do myčky Somat GOLD Micro Active zakoupíte v maloobchodním prodeji od srpna do listopadu letošního roku.

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...