Paráda v koupelně

Nový rok přinesl zase hromadu zajímavých novinek do koupelny. Tak proč se nepodělit o zajímavosti, které si můžete koupit i vy. Třeba budete v létě rekonstruovat a tohle se vám bude hodit.

Vana
Zvětšit fotografii

Autor: Roca

Litina ve dřevě

Vana Roca Newcast Savanha se již od roku 1921 vyrábí z nejtrvanlivějšího a zároveň nejklasičtějšího materiálu pro výrobu van – litiny. Tloušťka stěny včetně silné vrstvy smaltu, který je velmi odolný vůči vnějším vlivům, je pouze 8 mm. Newcast Savanha vyžaduje dostatek prostoru v koupelně, jedině tak vynikne její jedinečnost. Rozměry této vany jsou 170 cm na délku a 85 cm na šířku, celkový obsah je 222 litrů. Náročnější klienti si také přijdou na své v netradiční limitované verzi Woodline. Oproti obdobným modelům je ozvláštněna velice zajímavými podpěrami z třešňového dřeva, které se dají využít jako šikovné odkládací poličky. Dodává se v bílém i šedém provedení s praktickou protiskluzovou úpravou antislip.

Kam dál

  • Koupelny
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte šikovného obkladače?

Zadejte si poptávku v kategoriích: <a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/obkladac-19">obkladač</a>,<a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/koupelna-36">koupelna</a>.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Obklad kuchyně, Realizace koupelny a wc v rodinném domě – Lesná, Rekontrukce koupelen,obkládání schodiště.

Komentáře

Načítám komentáře...