Koupelnové novinky krásné i účelné

Pojďme si naplánovat koupelnu. Může, ale i nemusí to být koupelna zcela nová. Můžete naplánovat kompletní rekonstrukci nebo třeba jen drobnosti, jako pořadače do šuplíku.

Koupelna

Autor:

Křehká krása

Mnohá umyvadla v koupelnách vypadají, jako by je dělali pro umývání traktorových pneumatik – jsou velká, fortelná, pohledově nerozbitná… Křehkost v sanitární keramice se hledá jen obtížně. Ovšem Ideal Standard díky mimořádně odolnému keramickému materiálu Diamatec dokázal vytvořit celou řadu produktů, kde je autorem oceňovaný designér Robin Levien.

Mimořádná odolnost umožňuje designérům dosáhnout téměř nemyslitelného: nesmírně tenkých rovných lemů, jež si současně zachovávají extrémní odolnost a trvanlivost, což je totálně náročná a komplexní kombinace vlastností. Produkty řady Ipalyss jsou mimořádně vhodné např. pro náročné hotelové provozy, v nichž má účinná kombinace vysoké estetiky a dlouhé životnosti klíčový význam.

Umyvadla na desku Ipalyss jsou k dispozici ve třech variantách: umyvadla bez přepadu, což maximalizuje vnitřní objem pro instalace v hotelích; umyvadla s přepadem a umyvadla s přepadem a otvorem pro umyvadlovou baterii. Přepad je u těchto modelů důmyslně integrován v tvarosloví umyvadel; výsledkem jsou diskrétní, splývavé linie, které nenarušují čistý design a minimalistický dojem produktu.

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...