NOŽE CULINAR

NOŽE CULINAR

Výrobce Dreizack Solingen, přichází na trh s nožem, který v sobě spojuje pěkný design a jedinečnou kvalitu celokovového výrobku, který je rovně dokonale vyvážen. Zhotoven je z molybdenové oceli, jeho rukojeť se chlubí niklovou nerezavějící ocelí. Nože je možné pořídit v šesti kusové sadě i s dřevěným blokem přibližně...

Výrobce Dreizack Solingen, přichází na trh s nožem, který v sobě spojuje pěkný design a jedinečnou kvalitu celokovového výrobku, který je rovně dokonale vyvážen. Zhotoven je z molybdenové oceli, jeho rukojeť se chlubí niklovou nerezavějící ocelí.

Nože je možné pořídit v šesti kusové sadě i s dřevěným blokem přibližně za cenu 14000 Kč. V sadě naleznete od sedmicentimetrových nožů na zeleninu i pořádný kuchařský nůž dlouhý až dvacet centimetrů. Nože jsou samozřejmě prodávány i jednotlivě.

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Kuchyně
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte spolehlivou firmu na kuchyňskou linku?

Zadejte si poptávku v kategoriích: kuchyňská linka,kuchyně.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: kuchyňská linka na zakázku, Kuchyňská linka BÍLÁ LESK, Návrh a realizace kuchyňské linky ve francouzském stylu.