Hliník na spotřebičích

Hliník na spotřebičích

Netrvalo dlouho a výrobci zase přišli s novým materiálem na spotřebičích. Po nerezu to je hliník. Několik velkých společností představilo letos ucelenou řadu domácích výrobků právě z tohoto materiálu. Výhodou je jeho snadnější údržba a nutno podotknout, že vypadá také lépe (oproti nerezu), působí tepleji a jemněji. V...

Netrvalo dlouho a výrobci zase přišli s novým materiálem na spotřebičích. Po nerezu to je hliník. Několik velkých společností představilo letos ucelenou řadu domácích výrobků právě z tohoto materiálu. Výhodou je jeho snadnější údržba a nutno podotknout, že vypadá také lépe (oproti nerezu), působí tepleji a jemněji. V kuchyních bude mít určitě velký ohlas.

-ram-

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Kuchyně
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: <a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/rekonstrukce-1">rekonstrukce</a>,<a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/spotrebice-160">spotřebiče</a>,<a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/kuchyne-6">kuchyně</a>.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Rekonstrukce koupelny a WC, Celková rekonstrukce bytu 80m2 3kk, Kompletní rekonstrukce bytu.