Úzké myčky ARISTON: 45 cm komfortu

Úzké myčky ARISTON: 45 cm komfortu

Společnost Merloni Elettrodomestici představila dva nové modely úzkých myček nádobí. Jejich společným jmenovatelem je ergonomický design, vysoký výkon a snadná obsluha. Při plánování kuchyně tak mají zákazníci na výběr ze dvou šířek, které poskytují srovnatelnou kvalitu a stejné vyspělé funkce. Ačkoli jsou nové myčky...

Společnost Merloni Elettrodomestici představila dva nové modely úzkých myček nádobí. Jejich společným jmenovatelem je ergonomický design, vysoký výkon a snadná obsluha. Při plánování kuchyně tak mají zákazníci na výběr ze dvou šířek, které poskytují srovnatelnou kvalitu a stejné vyspělé funkce. Ačkoli jsou nové myčky jen 45 cm široké, díky flexibilnímu vnitřnímu uspořádání pojmou doslova neuvěřitelné množství nádobí.

Označení AAA znamená nízkou spotřebu, špičkové výsledky mytí a sušení. Plně elektronické řízení zaručuje perfektní výsledky. Díky hlučnosti pouhých 49 dB, která odpovídá lidské mluvě nebo běžným zvukům v domácnosti, patří nové úzké myčky Ariston k nejtišším ve své třídě. Systém Aquastop poskytuje maximální ochranu proti přetečení či úniku vody.

Automatický senzorový systém na konci prvního předmývání detekuje různé úrovně zašpinění nádobí, a na základě zjištěných informací zvolí optimální mycí cyklus, teplotu i počet oplachování. Tím nejen poskytuje každému typu nádobí optimální péči, ale navíc šetří vodu a elektrickou energii. Kromě toho myčka nabízí tři automatické programy: denní mytí, intenzivní mytí a program Duo wash, který díky správnému tlaku vody a odpovídající teplotě umožňuje mýt zároveň křehké sklo v horním a silně zašpiněné hrnce v dolním koši.

Nový ovládací panel s ergonomickým držadlem je velmi jednoduchý a přehledný. Kromě knoflíku pro volbu programů obsahuje jen dvě tlačítka – zapnutí/vypnutí a extra sušení. O právě probíhající fázi mytí informují čtyři LED kontrolky. Začátek mytí lze pomocí programu Odložený start posunout až o 12 hodin, a tak využít levnějších nočních sazeb za elektřinu.
Novou řadu myček Ariston tvoří dva modely. LS 248 T patří do třídy AAA, disponuje sedmi programy, systémy Duo wash a Aquastop a umožňuje volit teplotu mytí v rozmezí od 40 do 70 0C. Doporučená maloobchodní cena včetně DPH činí 18 000 Kč. O tisíc korun levnější model LS 245 patří do třídy AAB a nabízí výběr ze tří teplot a šesti programů.

Komentáře

Načítám komentáře...