Omluva uživatelům internetu

Vážení čtenáři, přes víkend TVUJDUM.CZ, největší portál o bydlení, stavění a spoření oslovil prostřednictvím e-mailu nové potenciální uživatele. I přes důkladný výběr uživatelů, kteří mají své stránky tématicky shodné, došlo k oslovení skupin, které tato zpráva pobouřila. Dovoluji si Vás ujistit, že v žádném...

Vážení čtenáři, přes víkend TVUJDUM.CZ, největší portál o bydlení, stavění a spoření oslovil prostřednictvím e-mailu nové potenciální uživatele.

I přes důkladný výběr uživatelů, kteří mají své stránky tématicky shodné, došlo k oslovení skupin, které tato zpráva pobouřila.

Dovoluji si Vás ujistit, že v žádném případě nešlo o masové rozesílání spamů, jak některé servery uvádějí, neboť množství připravených e-mailů bylo vůči českému internetu zanedbatelné (alespoň z pohlednu množství).

Závěrem mi dovolte, abych se omluvil všem, kterým tato zpráva způsobila potíže a věřím, že kvalita obsahu, která je již 5 let prověřována tisíci čtenáři nakonec ukáže zázemí a solidnost nad bulvárními projevy.

S přátelským pozdravem

Ladislav Semetkovský
výkonný ředitel
Media Online, s.r.o.

Komentáře

Načítám komentáře...