Pozor! Soutěž o vyhlídkový let!

Pozor! Soutěž o vyhlídkový let!

V období od 22. 3. do 2. 4. 2004 pro vás TVUJDUM.CZ připravil soutěž o vyhlídkový let moderním letounem Piper Archer III. Na adrese SOUTEZ.TVUJDUM.CZ budete v období od 22. 3. do 2. 4. 2004 moci soutěžit o 30-ti minutový vyhlídkový let letounem Piper Archer III pro Vás a dva Vaše kamarády. Pro získání výhry stačí...

V období od 22. 3. do 2. 4. 2004 pro vás TVUJDUM.CZ připravil soutěž o vyhlídkový let moderním letounem Piper Archer III.

Na adrese SOUTEZ.TVUJDUM.CZ budete v období od 22. 3. do 2. 4. 2004 moci soutěžit o 30-ti minutový vyhlídkový let letounem Piper Archer III pro Vás a dva Vaše kamarády. Pro získání výhry stačí během tohoto období zodpovědět správně každý den jednu otázku.

Více informací a pravidla soutěže jsou umístěna zde

Pro všechny ostatní:
Už jste viděli svět pohledem ptáků? TVUJDUM.CZ nabízí všem registrovaným čtenářům věrnostního programu Bonus slevu 10 % na všechny vyhlídkové lety pro Vás a Vaše přátele. Cena za každou započatou minutu letu je 68,- Kč pro tři osoby na palubě. Další informace získáte na adrese http://vyhlidkove-lety.tvujdum.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...