Nová řada domácích spotřebičů Whirlpool, poznáte rozdíl

Nová řada domácích spotřebičů Whirlpool, poznáte rozdíl

Společnost Whirlpool 7. května představila svoji novou řadu volně stojících i vestavěných spotřebičů. Z volně stojících spotřebičů představila klasické a americké ledničky, mrazáky, myčky...

Společnost Whirlpool 7. května představila svoji novou řadu volně stojících i vestavěných spotřebičů. Z volně stojících spotřebičů představila klasické a americké ledničky, mrazáky, myčky nádobí, pračky, sušičky a mikrovlnné trouby vybavené novou inovovanou technologií šestého smyslu, která zvyšuje jejich výkon. U nových ledniček Whirlpool technologie šestého smyslu pak zajišťuje delší a kvalitnější uchování potravin při minimalizaci spotřeby energie. Pozadu za výkonem nové řady spotřebičů nezůstává ani elegantní design, prostorové uspořádání a pružnost. Pro snadné ovládání a nepřetržitou a okamžitou kontrolu jsou tyto spotřebiče opatřeny novým displejem LCD, který je harmonicky začleněn do celkového řešení.

Nová řada vestavěných spotřebičů pro domácnost, obsahující trouby, mikrovlnné trouby, digestoře a myčky nádobí, byla představena pod názvem „Progressive Line“. Pro tuto řadu spotřebičů je charakteristický exkluzivní a stylový design s geometricky přísnými a sofistikovanými tvary a kombinace materiálů sklo a nerez ocel. Řada Progressive Line dále nabízí praktické řešení „Pro-fit.Solutions“, které usnadňuje montáž a demontáž všech vestavěných spotřebičů značky Whirlpool.

Sortiment řady Progressive Line
Nová vestavěná trouba s textovým displejem umožňuje „komunikaci“ s troubou díky inteligentnímu menu, které navrhuje ideální funkce, teplotu a čas pečení v jakémkoliv počtu nádob. Pomáhá také v průběhu vlastního pečení tím, že dává uživateli signál v okamžiku, kdy je čas vložit jídlo do trouby, jídlo na pekáči otočit, nebo je-li trouba dosud horká. Dále je spotřebič schopen zapamatovat si oblíbené recepty uživatele.

Dvojitá mikrovlnná trouba je navržena tak, aby ji bylo možné vložit do připravené skříně, a maximálně tak využít prostor, a aby byla v souladu s tradiční troubou. Tento nový výrobek má mimořádně velký vnitřní prostor, takže se do něj vejdou i velké nádoby.

Digestoř s funkcí ovládání dotykem se aktivuje jediným dotykem a následně informuje o své efektivitě po celou dobu provozu.

Zásuvná myčka nádobí je ergonomický a univerzální spotřebič, který uživateli umožňuje, aby dle potřeby zaplnil jeden nebo oba stojany. Uživatel může například vložit nádobí do jedné výsuvné police včetně porcelánu, hrnců a pánví, nebo ho může vložit do obou výsuvných polic a oddělit jemnější kusy od nádobí, které vyžaduje důkladnější mytí. Zásuvné police je možno uspořádat podle potřeby a dostupného prostoru vedle sebe nebo nad sebe.

Lednička třídy A v klasické podobě „Side by Side“ dokonale uchovává potraviny po delší dobu a zajišťuje významné úspory energie.

Komentáře

Načítám komentáře...