To správné místo pro víno

To správné místo pro víno

Mít doma svou vlastní vinotéku je snem mnoha milovníků vín, ale mnoho z nich zkrátka nemá kde si tento sen splnit. Buď se nedostává místa, které by pro vinotéku bylo tím pravým – poskytovalo optimální podmínky pro jeho uskladnění, nebo je prostě místa málo. Řešení ale přeci jen existuje a není důvod se hned svého snu...

Mít doma svou vlastní vinotéku je snem mnoha milovníků vín, ale mnoho z nich zkrátka nemá kde si tento sen splnit. Buď se nedostává místa, které by pro vinotéku bylo tím pravým – poskytovalo optimální podmínky pro jeho uskladnění, nebo je prostě místa málo. Řešení ale přeci jen existuje a není důvod se hned svého snu vzdávat. Tím řešením je vinotéka ARC 2110 W. Pro uskladnění vína poskytuje nejen ty správné hodnoty, ale i dostatek prostoru a navíc dobře vypadá.

Tato vinotéka pojme 131 lahví. Díky termostatu lze vnitřní teplotu jednoduše regulovat mezi 7 – 18 oC. Uhlíkový filtr, kterým je vinotéka vybavena, zabezpečuje v jejím prostoru správnou vlhkost vzduchu a jeho kvalitu – eliminuje nežádoucí pachy a bakterie a udržuje hodnotu vlhkosti mezi 50 – 70 %. To je ideální stav, který vínu během zrání umožňuje dýchat.

Vinotéka, která je vyráběna v rozměru 1590 x 698 x 645,5 mm, má příjemný design - je z leštěného hliníku, výplň dveří z kouřového skla, které spotřebiči dodává nejen na zajímavém vzhledu, ale také chrání víno před UV zářením a zároveň umožňuje dokonalý přehled bez zbytečného otvírání dveří. Vnitřní prostor v mandlové barvě a police z dřevěného masivu pak dotvářejí příjemný a harmonický vzhled celého spotřebiče.

Vinotéku ARC 2110 W má ve své nabídce společnost Whirlpool. Prodávána je za cenu 30.890,- Kč.

Komentáře

Načítám komentáře...