Italské kuchyně – to pravé ořechové…

Italské kuchyně – to pravé ořechové…

Také jste si již všimli, že italští výrobci nábytku mají opravdu originální nápady a skvělý design? Tak to nejste sami. V dnešní době, kdy se prodejci kuchyní vyrojili jako houby po dešti, je třeba vědět pár pravidel, podle kterých poznáte tu „svoji kuchyň“. Proto bychom vám rádi představili jednoho z...

Také jste si již všimli, že italští výrobci nábytku mají opravdu originální nápady a skvělý design? Tak to nejste sami. V dnešní době, kdy se prodejci kuchyní vyrojili jako houby po dešti, je třeba vědět pár pravidel, podle kterých poznáte tu „svoji kuchyň“.

Proto bychom vám rádi představili jednoho z nejvýznamnějších výrobců kuchyní a ostatního bytového nábytku (obývací stěny, pohovky, ložnice, skříně, dětské pokoje atd.) – firmu BERLONI SpA, která má svá zastoupení na 850 místech Itálie, ale i ve světě, a to ve více jak v 50 zemích s cca 100 prodejnami. Své zastoupení má také u nás. Již pátým rokem je jím firma LORD CS, s. r. o., která je jejich oficiálním zástupcem pro Českou republiku, a její prodejny se nacházejí jak v Praze, tak v Ostravě. Počítáno je s otevřením prodejen i v dalších městech.

Dali jsme majiteli firmy LORD CS, s. r. o., ing. Blažkovi, pár otázek, abychom se s nabídkou této firmy a postupem správného výběru té pravé kuchyně seznámili trochu více.

Jaké první kroky by měl zákazník udělat při koupi nové kuchyně?
Důležité je, aby zákazník přišel s předstihem. Málokdy se stane, že je zákazník spokojen s prvotním projektem, a proto se většinou vytváří více variant, které se pak ještě obměňují. Nejlepším krokem je přijít v momentě, kdy je ještě možno měnit pozice přívodu a odpadu vody, plynu atd., aby bylo možno vytvořit kuchyň, která bude splňovat co nejvíce ergonomických pravidel.

Když se klient rozhodne pro koupi kuchyně u vás, jaké služby mu můžete nabídnout?
Náš vyškolený personál na základě přinesené dokumentace (a našeho zaměření prostoru) klientovi vytvoří první varianty možného řešení kuchyně, a to v 3D programu, kde má možnost vidět na počítači, jak by kuchyň mohla vypadat. Je důležité, abych zdůraznil, že tyto návrhy jsou zdarma. V rámci projektové dokumentace se připraví nákresy včetně pozic elektrických zásuvek, hodnot jističů, vyznačí se, kde mají být umístěny odpady a přívod vody, plynu, elektřiny atd. Poté se kuchyň zadá do výroby. Dodací lhůty jsou od 4 - 6 týdnů. Vyrobená kuchyň se následně doveze ke klientovi, kde naši pracovníci kuchyň namontují a nainstalují spotřebiče. Vše se uvede do provozu a provede se odborná revize elektrospotřebičů.

Kuchyň je tedy namontována. Jakou garanci na ni poskytujete?
Na kuchyň poskytujeme 5 let záruku od předání. Dále zaručujeme 7 let možnost dokoupení náhradních dílů od momentu výroby kuchyně.

Mohl byste nám nyní také sdělit, z kolika různých modelů si klient může vybrat – jak široká je vaše nabídka?
Nabízíme přes 30 modelů kuchyní – jak moderních, tak rustikálních, kde každý model má další možnosti v barevnosti dvířek, použitých materiálů, druhů dýhy, masivu atd. Myslím, že klient má opravdu velkou možnost výběru. Co se týče používaných materiálů, v naší nabídce najdete laminátové, fóliové, dýhované, masivní, ale i velmi oblíbené lakované (mat i lesk). Pro pracovní desky používáme materiály, jako jsou například žula, umělý kámen (technistone), Corian, masivní dřevo, lamino. Tyto pracovní desky je možno zalištovat, a to velmi moderními 6cm lištami z nerezu nebo hliníku nebo i tradičnějším materiálem – lištou z masivu.

Výhodou těchto kuchyní je také to, že třeba stěny do obývacího pokoje vyrábíme ze stejných materiálů, a proto se dají volně kombinovat se zařízením obývacího pokoje, pokud jsou tyto dvě místnosti propojené.

Vidím, že vaše nabídka je opravdu velmi široká. Ale co se týče kování, výplní, osvětlení – co nabízíte zde?
Zde je naše nabídka také bohatá. Samozřejmostí se již staly v zásuvkách a kontejnerech tlumiče nárazů (zbrzďovače Blumotion), drátěný program jak ve spodních skříňkách, tak v potravinových skříních, zásuvky s nosností až 30 kg, kontejnery s nosností až 50 kg, většina kování od firmy Blum, možnost atypických skříněk, osvětlení skříněk způsobem, že je osvětlena i pracovní deska, skla jak matná, tak i v různých barvách atd.

Závěrem by bylo ještě dobré upřesnit, kde je prodejnu vaší firmy možné navštívit...
Prodejna v Praze se nachází v centru, v části Vinohrady, ulice Korunní 65. Zde je k prohlédnutí na více jak 300 m2 kromě mnoha modelů kuchyní, jak moderních, tak rustikálních, také ostatní nábytek – pohovky, jídelní stoly a židle a další. V Ostravě se prodejna také nachází v centru. U obou prodejen je k dispozici parkoviště.

Děkujeme za rozhovor.

-td-
www.lordcs.cz
www.berloni.it

Komentáře

Načítám komentáře...