Spotřebiče, které stojí za zmínku

Spotřebiče, které stojí za zmínku

Na malebném zámku Jemniště předvedla značka DE DIETRICH novou kolekci luxusních domácích spotřebičů. Koukněte se jaké to byly...

Na malebném zámku Jemniště předvedla značka DE DIETRICH novou kolekci luxusních domácích spotřebičů. Koukněte se, jaké to byly...

Perly mezi pračkami

Všechny pračky s kapacitou 1 - 8 kg prádla v nerezu, černé nebo bílé barvě odpovídají svými parametry, designem i kvalitou ovládacích prvků nejvyšší kategorii domácích spotřebičů. Nakloněný buben a velká dvířka značně usnadňují vkládání a vyjímání prádla.

Ovoce a zelenina déle čerstvé

Také celá řada nových chladniček představuje špičku na našem trhu. V nabídce jsou tzv. americké chladničky v nerezovém, bílém nebo černém provedení, ale i klasické kombinace. U kombinovaných chladniček je výjimečný systém ICS, odstraňující etylén uvolňovaný ze skladovaného ovoce, čímž je prodlužována jeho kvalita a doba použitelnosti. Pouze u značky DE DIETRICH je tento proces zaručen po celou dobu životnosti spotřebiče bez nutnosti zásahu obsluhy. Pozornosti návštěvníků neunikla ani vakuovací nádoba v těchto chladničkách.

Mytí rozdílnými programy

Mezi myčkami upoutaly 2 nové modely Quattro s možností současného mytí rozdílnými programy v horním a spodním koši, ale také myčky v klasickém provedení pro náročné, avšak konzervativnější zákazníky. Také tyto myčky jsou dodávány v módním nerezu, černé barvě nebo v bílém provedení.

Známé již od jara

Nové vestavné spotřebiče byly předvedeny již na jaře letošního roku, přesto stojí za připomenutí, a to především pyrolytická trouba MATRICS, bílá indukční deska, plynová deska se senzorovým ovládáním a designově poutavé odsavače par. Zajímavé jsou rovněž modulární desky jako indukční deska WOK, indukční deska CONTINUUM, deska Teppan Yakki pro milovníky japonské kuchyně i plynová deska s jedním velkým hořákem s možností použití pánve WOK.

Atraktivnost těchto spotřebičů, určených pro nejnáročnější klientelu, podtrhlo reprezentativní prostředí zámku Jemniště s přilehlým parkem a zahradou, nádherné počasí i krátký koncert klasické hudby v přilehlé kapli.

-DE DIETRICH-

Komentáře

Načítám komentáře...