Velká inspirace moderními kuchyněmi

Kuchyně
Kuchyně z Parapanu®, materiálu na bázi akrylátových polymerů, který zaručuje pevný povrch s vysokým leskem. Je plně probarvený, takže je možné ho po eventuálním poškrábání přeleštit. Foto Poggenpohl

Autor:

Máte v plánu si pořídit novou kuchyni? Pak není na škodu se porozhlédnout, co se nabízí nového, funkčního, inspirativního. Uvážlivá volba podle praktických, nikoli módních kritérií, je na místě, protože průměrná životnost kuchyně je dvacet let.

Máma tady pro vás mnoho zajímavých inspirací ke kuchyním. Třeba zjistíte, jaký typ kuchyně se vám líbí. Třeba zjistíte, že nechcete být usedlí a dát si za pracovní desku obyčejné dlaždičky, ale třeba desku z Corianu. Možná se inspirujete na nějakou zajímavou prostorovou kompozici.

A jestli chcete o kuchyních vědět víc, přečtěte si číslo 4/13 časopisu DŮM&ZAHRADA, odkud část našeho textu i fotografie pochází. Zde najdete i popsané trendy v moderních kuchyních – co se už nepoužívá a je pěkně zastaralé, co je naopak moderní a zajímavé. Časopis si můžete objednat v tištěné verzi (všechny informace o předplatném najdete zde) nebo v elektronické podobě pro počítače, tablety či mobily.

Komentáře

Načítám komentáře...