Nový porcelán do vaší kuchyně

Na trhu se objevuje mnoho novinek nejen v oblasti kuchyňských spotřebičů, ale také porcelánu. A to jak v tom krásném, ze kterého jíme, tak i v tom užitkovém, ve kterém třeba pečeme. Tak se pojďte podívat, co je nového.

Porcelán
Villeroy & Boch Artesano Original Provençal Lavender

Autor:

Tradice

Letošní podzimní sezona se ve světě prvotřídního porcelánu Villeroy & Boch nese ve znamení tří dekorů. Jejich společným znakem je respekt k tradičním hodnotám a touha po stylovém domově, pevně zanesené v DNA značky Villeroy & Boch.

Prvním je Artesano Original, který bílý porcelán kombinuje s přírodními materiály, jako je akátové dřevo, korek a břidlice. Nevšední spojení přitahuje zaslouženou pozornost, a bylo proto oceněno mezinárodním oceněním, například Good Design Award.

Porcelán
Villeroy & Boch Audun
Pověstný francouzský flair dávají kolekci Artesano květinové dekory Provençal Lavender s motivem levandulových květů a fialkovým lemováním a Provençal Verdure s ručně malovanými pelargóniemi a lemováním v zelené barvě rozmarýnu.

Pak je tu nadčasová klasika, která skvěle souzní například s divokou krásou podzimních květů – to je Villeroy & Boch Audun. Filigránsky zpracované obrazy života na venkově v antracitové barvě jsou inspirovány původními dekory z roku 1830. Svěží žluté lemy pak přenášejí tento design do moderní doby.

Porcelán
Villeroy & Boch La Classica

Autor:

V souladu s názvem je La Classica vpravdě klasickou řadou značky Villeroy & Boch. Potěší všechny, kteří si potrpí na dokonalost tvarů více než na barevnost dekorů. Zatímco čistě bílá kolekce La Classica Nuova dává vyniknout jasně definovaným precizním obrysům jemného kostního porcelánu, La Classica Contura doplňuje tento koncept o decentní lineární ornamenty v platině.

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...