Inspirace na nové spotřebiče

Ježíšek vám asi nový vysavač nepřinesl. Možná nové ponožky, ale ty spotřebiče mu moc nejdou. A tak se o to musíte postarat sami. Tak se inspirujte v novinkách, třeba vás nějaká zaujme.

Vysavač

Autor:

Zkuste to bez drátů

Vysávání patří u řady lidí k těm nejnepříjemnějším domácím pracím. Jedním z důvodů je i neustálý souboj s kabelem elektřiny, přes který vysavač přejíždí, který se zachytává za jakoukoli hranu a který prostě nikdy není dost dlouhý.

Vysavač

Autor:

A tak nezbývá, než to zkusit bez drátů. Je tu nová řada LG CordZero spotřebičů, která žádné dráty nepotřebuje. U zabudované 80V Lithium-ion baterie je výdrž při běžném módu 40 a při plném výkonu 17 minut vysávání. Vysavač CordZero má v průměru o 28 % menší, 22 % lehčí a 13 % efektivnější motor oproti běžným vysavačům. Výjimečná technologie RoboSense™ z něj navíc dělá první vysavač, který uživatele automaticky následuje. Technologie prachového kompresoru LG KOMPRESSOR™ poskytuje až třikrát větší kapacitu nádobky s prachem. Nečistoty jsou komprimovány do špalíčků, a jejich likvidace je tak nejen snadná a hygienická, ale také méně častá.

Dalším akumulátorovým vysavačem z řady CordZero™ je model Handstick. Tento ruční vysavač je vybaven i menším odnímatelným vysavačem pro úklid špatně dostupných prostor. Jeho dvě baterie zajišťují provozní dobu až 60 minut při běžném módu a 40 minut při plném výkonu. Štíhlé tělo je zakončeno hlavicí s otáčením až o 180 stupňů a vestavěným kartáčem Anti-Tangle Brush™ - díky této technologii se vlasy ani chlupy domácích mazlíčků na kartáč nenamotají.

Kam dál

Komentáře

Načítám komentáře...