INSPIRACE

Pro milovníky moderního bydlení je tu pár typů k inspiraci. K současným módním trendům v oblasti skříňového nábytku patří prosklené dveře. Nejen, že skříň s prosklenými dveřmi má dokonalé vnitřní vybavení, umožňující udržet v ní pořádek a přehled, ale rovněž působí atraktivně a matové sklo dveří odlehčí a provzdušní...

Pro milovníky moderního bydlení je tu pár typů k inspiraci.

K současným módním trendům v oblasti skříňového nábytku patří prosklené dveře. Nejen, že skříň s prosklenými dveřmi má dokonalé vnitřní vybavení, umožňující udržet v ní pořádek a přehled, ale rovněž působí atraktivně a matové sklo dveří odlehčí a provzdušní nejen tento jinak robustní kus nábytku, ale celý prostor. Cena takových skříní o rozměrech 1 800 x 650 x 2200 mm s posuvnými dveřmi se zpravidla pohybuje okolo 36850 korun, větší provedení 3000 x 650 x 2400 mm s posuvnými plnými dveřmi pak na 65450 korun.

Do módy se rovněž dostává, a to takřka všude na světě, obliba plakátů jako atraktivního bytového doplňku. Ceny plakátů se pohybují okolo 200 – 1500 Kč, rám není v ceně obsažen a jeho cena se řídí dle velikosti a typu. U nás zatím není moc prodejen se zajímavou nabídkou umění tohoto typu, ale pro opravdové znalce je tu možnost zajít do nově otevřené pobočky Gallerie del Manifesto v Praze 9.

Komentáře

Načítám komentáře...