VZOROVÝ DŮM

Minulou středu jsme Vás informovali o otevření nového vzorového domu „Terra“ firmy ATRIUM s.r.o. v Brně a dnes Vám chceme ukázat...

Minulou středu jsme Vás informovali o otevření nového vzorového domu „Terra“ firmy ATRIUM s.r.o. v Brně a dnes Vám chceme ukázat vše, co bylo a je k vidění.

Vzorový dům Terra, stejně jako jeho předchůdci, je koncipován jako tzv. nízkoenergetický dům s dobrými tepelně-izolačními vlastnostmi. Od ostatních se však liší velkou zimní zahradou, která tvoří součást obývací haly. Dále má dům dvě zastřešené terasy a balkon, oblečen je do tónů bílé fasády doplněné světlým dřevem. Rozhodně tedy nepatří mezi přehlédnutelné šedé myšky. Ani vnitřní prostor by neměl zklamat, neboť je vzdušný a prostorný. Jeho interiér nepostrádá v obývací hale krb s jídelnou, zařízenou kuchyni či centrální vysávání a další vybavení zvyšující pohodlí bydlení.

Posuďte však sami:


Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: rekonstrukce.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Kompletní rekonstrukce bytové jednotky.4+1, designové úpravy bytu, Rekonstrukce showroomu zdravotnických přístrojů.