YES NOVÁ NÁKUPNÍ ÚVĚROVÁ KARTA YES

Yes. Ano, pro ty, kteří rádi využívají možnosti bezhotovostního nákupu, vydává společnost Home Credit společně s Expandia Bankou novou nákupní úvěrovou kartu YES. Jde o první kartu u nás, kterou vydává nebankovní instituce. Zákazníci ji mohou získat bez vstupních poplatků. Při sepsání smlouvy si zákazník vybere částku...

Yes. Ano, pro ty, kteří rádi využívají možnosti bezhotovostního nákupu, vydává společnost Home Credit společně s Expandia Bankou novou nákupní úvěrovou kartu YES. Jde o první kartu u nás, kterou vydává nebankovní instituce. Zákazníci ji mohou získat bez vstupních poplatků. Při sepsání smlouvy si zákazník vybere částku, se kterou chce disponovat (v rozmězí 15000 - 30000, individuálně se lze dohodnout až na 100000 Kč. Dokud klient žádné prostředky nečerpá, neplatí žádné poplatky. Teprve když kartu použije, začíná od následujícího měsíce splácet 4% z úvěrového rámce.

Zájemce o kartu nemusí mít účet v žádné bance, ale jako klient Expadnia banky získává rychlejší přístup k řadě dalších produktů přímého bankovnictví. S kartou YES, můžete nakupovat v síti smluvních prodejen Home Credit (přes 3000) a celosvětové síti Maestro (8000 v ČR), vybírat z bankomatu s logem Cirrus nebo Maestro (1500 V ČR). Týdenní limit pro výběr z bankomatu je 10000 Kč.

-OS-

Komentáře

Načítám komentáře...