DOMÁCÍ SPOTŘEBIČE OPĚT JINAK

Přestože se to může zdát na první pohled nepravděpodobné, ve světě domácích spotřebičů je stále co vymýšlet a zlepšovat. S novým modelem přišla počátkem letošního roku společnost AEG. Pračka Öko-Lavamat 88830 update (náplň 5 kg, prací vana z carboranu) dosáhla v tabulce energetické účinnosti EU hned třikrát nejvyšší...

Přestože se to může zdát na první pohled nepravděpodobné, ve světě domácích spotřebičů je stále co vymýšlet a zlepšovat. S novým modelem přišla počátkem letošního roku společnost AEG.

Pračka Öko-Lavamat 88830 update (náplň 5 kg, prací vana z carboranu) dosáhla v tabulce energetické účinnosti EU hned třikrát nejvyšší hodnocení A -- v účinnosti praní, energetické spotřebě (pouhých 0,89 kWh) a účinnosti odstřeďování (zatím nepřekonaných 1 800 otáček za minutu). Pozadu není ani spotřeba vody (pouhých 39 l) a dokonalé funkční vybavení. Za všechny připomeňme nový program "snadné žehlení" proti pomačkání prádla, speciální program na praní hedvábí, program na skvrny ad. Nově konstruovaná je také zásuvka na prací prostředky se čtyřstupňovým vplachováním a otvor pračky. Výrobci ho oproti standardním 25 cm zvětšili na 30 cm, což uživateli přináší větší pohodlí při manipulaci s prádlem. Výrobek bude k dostání na našem trhu od března a bude stát 39 990 Kč.

-ram-

Komentáře

Načítám komentáře...