VÝSTAVA V NITŘE

Ve dnech 29. února až 5. března 2000 proběhla ve slovenské Nitře výstava pod názvem Nábytok a bývanie 2000. Výrobky od 365 firem byly vystavovány na 14 500 m2. Nejzajímavější byly pavilony Designu, kde byly představeny nejsoučasnější slovenské výrobky společně s ostatními produkty z mnoha koutů Evropy. Nutno...

Ve dnech 29. února až 5. března 2000 proběhla ve slovenské Nitře výstava pod názvem Nábytok a bývanie 2000. Výrobky od 365 firem byly vystavovány na 14 500 m2. Nejzajímavější byly pavilony Designu, kde byly představeny nejsoučasnější slovenské výrobky společně s ostatními produkty z mnoha koutů Evropy. Nutno podotknout že domácí firmy nebyly v tomto pavilonu pozadu, což ocenili také novináři z tamnějších periodik a udělili Cenu novinářů slovenské firmě Brik a Ivanovi Čobejovi za vystavené produkty. Ve stejném pavilonu byla udělena také cena za nejlepší expozici, kterou získala společnost vystavující osvětlení od předních zahraničních firem.

-ram-

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: rekonstrukce.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Celková rekonstrukce bytu 80m2 3kk, Rekonstrukce kanceláře/ateliéru, Návrh a realizace podkrovního bytu.