DŮLEŽITÁ ZPRÁVA PRO ZAREGISTROVANÉ ČTENÁŘE E-ČASOPISU MŮJ A TVŮJ DŮM

Vážení čtenáři, Rádi bychom Vám představili zásadní novinku - MŮJ A TVŮJ DŮM BONUS. BONUS je věrnostní bodový program určený všem čtenářům e-časopisu, tedy Vám. BONUSem můžete získat mnoho výhod a to ihned. Jediné co potřebujete k získání všech výhod nabízených programem BONUS je registrace. Vzhledem k tomu, že...

Vážení čtenáři,

Rádi bychom Vám představili zásadní novinku - MŮJ A TVŮJ DŮM BONUS. BONUS je věrnostní bodový program určený všem čtenářům e-časopisu, tedy Vám. BONUSem můžete získat mnoho výhod a to ihned. Jediné co potřebujete k získání všech výhod nabízených programem BONUS je registrace.

Vzhledem k tomu, že jste již registrovaný a pravidělně Vám zasíláme anotace nových článků, musíme Vás požádat o NOVÉ ZAREGISTROVÁNÍ. V případě, že tak neučiníte, nebudete mít možnost využít věrnostního programu BONUS a nebudete dostávat každý den již zmíněné anotace.

Registrací zdarma získáte denní zasílání anotací nových zpráv a článků, zdarma přístup do sítě internet včetně e-mailové schránky a slevy v elektronickém obchodním domě gigamarket.cz.

Neváhejte a co nejrychleji se staňte členy MŮJ A TVŮJ DŮM BONUS, protože jedině tak Vám nové číslo e-časopisu přijde na Vámi udanou e-mailovou adresu a získáte hodnotné ceny.

Komentáře

Načítám komentáře...