KOTEL SE VŠÍM VŠUDY

Plynový závěsný kotel Cerastar ZWR 24-5 KE s elektronickou řídící jednotkou Bosch Heatronic, který byl v loňském roce oceněn hlavní cenou veletrhu Aqua-Therm získal další uznání - letos na veletrhu Pragotherm, kde obdržel cenu Grand Prix. Výrobek firmy Junkers se vyznačuje vysokou účinností a dlouhou životností (až...

Plynový závěsný kotel Cerastar ZWR 24-5 KE s elektronickou řídící jednotkou Bosch Heatronic, který byl v loňském roce oceněn hlavní cenou veletrhu Aqua-Therm získal další uznání - letos na veletrhu Pragotherm, kde obdržel cenu Grand Prix.

Výrobek firmy Junkers se vyznačuje vysokou účinností a dlouhou životností (až 20 let), což je dáno použitým materiálem, jímž je, v případě tepelného výměníku, nerezová ocel. Elektronická řídící jednotka Bosch Heatronic, myslící za uživatele, přináší maximální komfort při obsluze a údržbě. Díky vlastnímu patentovanému vodou chlazenému hořáku ThermoStar se kotel vyznačuje mimořádně nízkou hladinou nepříjemného hluku. O splnění i těch nejpřísnějších požadavků na emise škodlivin svědčí značka "ekologicky šetrný výrobek".

Cena: 39 990 Kč bez DPH

-ram-

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: rekonstrukce,kotle.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Rekonstrukce bytového jádra, designové úpravy bytu, rekonstrukce koupelny a WC.