NOVÁ PRODEJNA BYTOVÉHO TEXTILU

V Praze otevřela svou první prodejnu firma RathDecor, dovozce bytového textilu z Holandska. Jejím krédem je nebýt největší, ale nejlepší, přestože mateřská společnost Rath&Doodeheefver NV patří mezi největší výrobce tištěného bytového textilu v Beneluxu. Nabízená metráž zahrnuje příbuzné sladěné dezény na ložní i...

V Praze otevřela svou první prodejnu firma RathDecor, dovozce bytového textilu z Holandska. Jejím krédem je nebýt největší, ale nejlepší, přestože mateřská společnost Rath&Doodeheefver NV patří mezi největší výrobce tištěného bytového textilu v Beneluxu. Nabízená metráž zahrnuje příbuzné sladěné dezény na ložní i stolní prádlo a potahové látky včetně závěsů a bytových doplňků. Firma spolupracuje s bytovými architekty a designéry, takže pomůže navrhnout textilní vybavení interiéru tak, aby působil harmonicky, elegantně a přitom se v něm majitel cítil dobře. Pro náročnější klientelu jsou v sortimentu zařazeny luxusní textilie Living Colors a samety od J.A. Raymarkers.

-OS-

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: <a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/rekonstrukce-1">rekonstrukce</a>.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Rekonstrukce bytu, nová koupelna a WC, Koupelna, Kompletní rekonstrukce bytu.