POZOR, pozor

Včerejším dnem (3.4.2000) byla zahájena čtenářská anketa BYDLENÍ ROKU 2000. Nyní tedy máte možnost zvolit na adrese www.bydleniroku.cz podle vlastního uvážení nejzajímavější dům. Neváhejte a hlasujte. V prvním ročníku této soutěže budete mít možnost volit z celkem deseti stavebních společností, které se svými domy...

Včerejším dnem (3.4.2000) byla zahájena čtenářská anketa BYDLENÍ ROKU 2000. Nyní tedy máte možnost zvolit na adrese www.bydleniroku.cz podle vlastního uvážení nejzajímavější dům. Neváhejte a hlasujte.

V prvním ročníku této soutěže budete mít možnost volit z celkem deseti stavebních společností, které se svými domy zaujímají významné postavení na tuzemském trhu. Jedná se o společnosti ATRIUM s.r.o., B-LINE s.r.o., CANABA a.s., FUTUR s.r.o., HOFFMANN s.r.o., KNETL s.r.o., MESSY s.r.o., PS-PROJEKT, VELOX-CONSTRUCT s.r.o. a VS-DOMY s.r.o.

Využijte své možnosti a vyberte z deseti uvedených domů ten, který se nejvíce podobá či dokonce shoduje s domem vašich snů.

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: rekonstrukce.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: designové úpravy bytu, Návrh a realizace podkrovního bytu, Rekonstrukce bytového jádra.