IPB REAL BUDE NADÁLE STAVĚT

IPG Real se dala slyšet, že klienti, jež jí svěřili peníze na stavbu bytů o své peníze nepřijdou. Podle generálního ředitele Jaroslava Trubky jsou veškeré finance klientů stavební firmy složené v IPB převedeny pod správu ČSOB, a platí tak na ně záruka vlády a centrální banky. Dále podle něho IPB Real již v pondělí...

IPG Real se dala slyšet, že klienti, jež jí svěřili peníze na stavbu bytů o své peníze nepřijdou. Podle generálního ředitele Jaroslava Trubky jsou veškeré finance klientů stavební firmy složené v IPB převedeny pod správu ČSOB, a platí tak na ně záruka vlády a centrální banky. Dále podle něho IPB Real již v pondělí vyzkoušela úvěrové a finanční transakce na stavbu bytů s ČSOB a tím se přesvědčila, že vše funguje jak má.

IPB Real je největším stavitelem bytů a rezidencí v hlavním městě. Jen loni uzavřela smlouvy na prodej zhruba tisícovky bytů a letos přepokládá přibližně stejný počet smluv.Jak realitní experti soudí, nová situace by IPB Real neměla nijak ohrozit. Na druhou stranu, bude jméno IPB Real, podle některých názorů, spojováno s bankou, což může mít nepříznivý vliv na potenciální zájemce o byty.

Komentáře

Načítám komentáře...