NEDOBYTNÉ ZÁMKY

Česká společnost FAB přišla letos s novinkou, která dokonale zabezpečí každé dveře. Tou zmiňovanou novinkou je cylindrická vložka FAB 2060B, která obsahuje základních šest stavítek + pětici bočních odpružených stavítek . Samozřejmě jí nechybí prvky proti odvrtání a řešení, které je evropským patentem s bezpečnostní...

Česká společnost FAB přišla letos s novinkou, která dokonale zabezpečí každé dveře. Tou zmiňovanou novinkou je cylindrická vložka FAB 2060B, která obsahuje základních šest stavítek + pětici bočních odpružených stavítek . Samozřejmě jí nechybí prvky proti odvrtání a řešení, které je evropským patentem s bezpečnostní úrovní třídy 4. To znamená, že splňuje náročné podmínky pro ochranu objektů kategorie "přísně tajné".

Klíč ve tvaru vlnky skrývající hřeben, který ovládá boční stavítka, je samotnou podstatou této novinky. Klíč má běžnou tloušťku, takže se pro vložky FAB VARIANT dá použít i kování s rozetou.

Tato novinka od společnosti FAB nás přijde na 2800 Kč.

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: rekonstrukce,zámky.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Kompletní rekonstrukce bytové jednotky.4+1, Rekonstrukce 7 bytů v činžovní domě včetně fasády a balkónů, rekonstrukce koupelny a WC.