INTERIÉR ROKU 2000

Výstava výsledků pátého ročníku přehlídky české interiérové tvorby se uskutečnil v červnu v pražské galerii Design centra České republiky. V soutěži o interiér roku, kterou vypsalo Design centrum ČR a Česká komora architektů, bylo posuzováno celkem dvacet osm přihlášených realizací, které byly dokončeny v loňském...

Výstava výsledků pátého ročníku přehlídky české interiérové tvorby se uskutečnil v červnu v pražské galerii Design centra České republiky. V soutěži o interiér roku, kterou vypsalo Design centrum ČR a Česká komora architektů, bylo posuzováno celkem dvacet osm přihlášených realizací, které byly dokončeny v loňském roce na území naší republiky. Devítičlenná porota v čele s předsedou ing. arch. Karlem Doležalem udělila osm cen.

Hlavní cenu Interiér roku 2000 získal Penzion a restaurace Vacov od autorů ing. arch. Jiřího Smolíka a ing. arch. Zdeňka Rychtaříka z Vyšehradského ateliéru. Porota především ocenila komplexnost přístupu k rekonstrukci i dostavbě původního objektu. Týž objekt získal rovněž ocenění Unie výtvarných umělců ČR za výtvarné prostorové řešení vytvářející působivý harmonický celek.

-len-

Komentáře

Načítám komentáře...